X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Najpopularniejsze programy telewizyjne na Facebooku i Instagramie

najpopularniejsze-programy-telewizyjne-i-seriale-na-facebooku-w-Polsce_TOP10_dane-NapoleonCat.jpgxx

Programy TVN górą

Spośród polskich programów telewizyjnych najbardziej lubiany na Facebooku jest serial M jak miłość, posiadając ponad 830 tysięcy fanów. Drugą pozycję zajmuje strona programu The Voice of Poland, wyprzedzając króla TVN’u – czyli Kubę Wojewódzkiego. Jak widać w poniższym zestawieniu, pierwsza dziesiątka zdecydowanie należy do TVN’u. Aż 6 pozycji w TOP10 zajmują seriale i programy właśnie tej stacji. Wśród najpopularniejszych dziesięciu znalazły się również facebookowe strony: muzycznego talent show Polsatu Must be the music. Tylko muzyka oraz nadawanego przez TVP serialu Rodzinka.pl

Kuba Wojewódzki – król Instagrama

Nieco inaczej sytuacja wygląda na Instagramie, gdzie rządzi Kuba Wojewódzki, zdecydowanie wyprzedzając inne TVN’owe produkcje – Top Model i Szkoła.

Tutaj w pierwszej dziesiątce pojawiają się również profile, których nie ma wśród nawet 20 najpopularniejszych na Facebooku, np. program rozrywkowy You Can Dance po prostu tańcz oraz serial Singielka .

Jesienią ubiegłego roku NapoleonCat opublikował ranking 10 najpopularniejszych programów na Facebooku. Jak widać M jak Miłość nie opuszcza pierwszej trójki.

NapoleonCat to narzędzie wspierające działania marketingowe na Facebooku, Twitterze, i Google+. Umożliwia publikację treści na wszystkich kanałach i wielu profilach jednocześnie. NapoleonCat dostarcza również szczegółową analitykę dowolnych, publicznie dostępnych profili na Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTube, Pinterest oraz Google+, umożliwiając śledzenie efektów zarówno działań własnych, jak i konkurencji. Jest obecnie jedynym polskim Partnerem Marketingowym Facebooka.