X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Napędzani światłem w nowej kampanii VML Poland dla Orange

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Napędzani światłem w nowej kampanii VML Poland dla Orange

reklama

Światłowód Orange, o prędkości nawet do 600 Mb/s, daje użytkownikom możliwość działania w szybkim tempie, podobnym do sposobu życia obywateli krajów najwyżej rozwiniętych. Ten właśnie motyw – napędzanie światłem – to wiodąca idea nowej kampanii VML Poland dla Orange.

Możliwość kontrolowania światła zmieniła styl życia na całym globie. Światłowodowy Internet pozwolił na przesyłanie dużej ilości danych, przyczyniając się do lepszego obiegu informacji, rozrywki i wiedzy. Celem kampanii #NapędzaniŚwiatłem jest pokazanie Polakom, że już dziś mają dostęp do technologii, która może przeobrazić także ich codzienność.

Pierwszym elementem kampanii jest film, przygotowany przez znanego i cenionego youtubera, Krzysztofa Gonciarza. Twórca, na co dzień mieszkający w Tokio, w zjawiskowej, poetyckiej etiudzie filmowej pt. „Światło” opowiada m.in. o zawrotnym tempie życia w Japonii, możliwym jedynie dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi do superszybkiego Internetu. Pokazuje także „dosłownie”, co oznacza przyśpieszenie.

Zobacz film:

Kolejnymi elementami kampanii będą: współpraca marki Orange z grupą polskich instagramerów, którzy w swoich kanałach przygotują filmy w stylu timelapse, pokazujące jak światło i światłowód przyspieszają ich codzienność oraz konkurs dla wszystkich użytkowników Instagrama. Najlepsze filmy z hashtagiem #NapędzaniŚwiatłem nie tylko zostaną nagrodzone, ale również mają szansę być wykorzystane w spocie na temat Światłowodu Orange.

Po stronie agencji VML Poland przy kampanii pracowali: Jacek Stefanowicz, Piotr Szkałuba, Wiktor Bielski, Daniel Marciniak. Darek Samul, Tomasz Misiukiewicz, Anna Kostro, Wojciech Feliś, Anna Kwiatkowska. Stronę klienta reprezentowali: Tomasz Sulewski (Kierownik ds. Projektów Korporacyjnych) i Maciej Wróblewski (Specjalista ds. Social Media).