X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowa kampania o.b.® mówi otwarcie o kobiecych sprawach

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Nowa kampania o.b.® mówi otwarcie o kobiecych sprawach

reklama

– W umysłach polskich kobiet jest wiele mitów związanych z życiem podczas okresu, higieną intymną w trakcie miesiączki oraz z używaniem tamponów. Wybraliśmy te, które w największym stopniu uprzykrzają życie milionom Polek w różnym wieku. W trakcie kampanii obalimy między innymi takie przekonania jak: problem z aplikacją, obawa o błonę dziewiczą, brak pewności ochrony, stres podczas lekcji WF-u, czy brak komfortu przy ukochanej osobie. Chcemy, by kobiety w głowach zamiast opinii powstałych nierzadko dekady temu miały pewną i sprawdzoną wiedzę – mówi Marta Szpala, Senior Brand Manager marki o.b.®

Bohaterkami kampanii są: Joanna Krupa – modelka, aktorka i prezenterka telewizyjna, Karolina Pisarek – finalistka „Top Model”, Ida Nowakowska – trenerka i jurorka „You Can Dance”, Tamara Gonzalez Perea – najbardziej oryginalna blogerka modowa, znana jako Macademian Girl oraz Julia Wieniawa – aktorka i piosenkarka młodego pokolenia.

W ramach kampanii powstanie seria internetowych filmów, w których bohaterki opowiedzą otwarcie o menstruacji, weryfikując krążące opinie na temat kobiecych ciał i higieny intymnej podczas okresu, a także pokażą, jak w trakcie „tych dni” żyć pełną życia.

Zobacz spot „Manifest”, który otwiera kampanię:

Działania prowadzone są również na fan page’u marki: www.facebook.com/obpolska 

Za strategię i koncepcję kreatywną odpowiada VML Poland. Dom produkcyjny: EdCommercials. Planowanie i zakup mediów zrealizowała agencja mediowa Universal McCann (UM).