X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowe serwisy dołączyły do Royal Ad

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

RoyalAd

reklama

Dzięki nawiązaniu współpracy z witrynami businesstraveller.pl i strefainwestorow.pl, powiększyliśmy swoje dotarcie do wysokiej kadry zarządzającej, właścicieli firm i inwestorów. Nasze portfolio wydawców poszerzyło się o nowych użytkowników premium, wzmacniając tym samym naszą ofertę i pozycję na rynkumówi Piotr Tomaszewski, Senior Buying Manager Royal Ad.

Serwis businesstraveller.pl to jedna z edycji popularnego pisma biznesowego Business Traveller, które powstało w 1976 roku w Wielkiej Brytanii. Strona skierowana jest do podróżujących biznesmenów, którzy chcą, aby ich podróże służbowe odbywały się na najwyższym poziomie. Porady znajdujące się na stronie dotyczące, m.in. aktywnego wypoczynku, mody, golfa czy kuchni sprawiają, że służbowe podróże stają się bardziej komfortowe i efektywne. Miesięcznie witryna odnotowuje około 350 000 odsłon i jest odwiedzana przez ponad 80 tys. użytkowników.

Strefainwestorow.pl to serwis edukacyjno-informacyjny, który kieruje swoją ofertę do inwestorów giełdowych zainteresowanych rynkiem akcji. Zawiera praktyczne informacje i porady dotyczące giełdy oraz inwestowania. Witryna jest odwiedzana przez ponad 83 tys. użytkowników i notuje ok. 450 000 odsłon miesięcznie. W 2016 roku serwis znalazł się w rankingu OBI wśród najważniejszych źródeł informacji o rynku kapitałowym, wyprzedzając m.in. wyboczrcza.biz, czy wp.pl (giełda).

Royal Ad to sieć reklamowa skupiająca luksusowe witryny internetowe, docierające do tzw. Premium Users. Sieć zapewnia kompleksowe rozwiązania marketingowe – głównie w obszarze reklamy online (display, mailing, content marketing), jak również oferuje działania promocyjne w wybranych tytułach prasowych oraz reklamę niestandardową podczas elitarnych wydarzeń, jak gale biznesu i sztuki. Sieć Royal Ad jest wspierana przez fundusz Venture Capital Knowledge Hub, który inwestuje w firmy z branży nowych technologii. Więcej informacji www.royalad.pl