X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Okiełznać REAL TIME Performance Marketing – e-book o nowym podejściu do digital marketingu!

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

REAL TIME Performance Marketing

reklama

Przy e-booku pracowało trzech autorów – Rafał Kania, Filip Kłodawski, Magdalena Krzemieniewska. Jest to poradnik opisujący nowe spojrzenie na digital marketing.

Realizacja kampanii performance marketingowych w Novem składa się z wielu etapów i pracuje nad nimi kilkudziesięciu specjalistów, a w każdym z tych etapów wykorzystywane są narzędzia, analityka i kreatywność. E-book został podzielony na 5 rozdziałów, ze względu na kolejność etapów realizacji strategii Novem – zdefiniowanej jako REAL TIME Performance Marketing. Są to: Cel reklamodawcy, Wprowadzenie do REAL TIME Performance Marketingu, Tworzenie strategii REAL TIME Performance Marketing – etap pozyskania klienta, Komunikacja z własną bazą, Agencja – Klient w dłuższej perspektywie czasu.

"Pracując dla wielu marek wiemy, że nie ma uniwersalnej recepty, którą można wygooglać i zastosować we własnym biznesie. Wiemy także, jak wiele zyskać może efektywność dzięki zastosowaniu modelowania atrybucji i zaawansowanych narzędzi analitycznych. Internautę od lojalnego klienta dzieli dosłownie kilka kliknięć. Zdobycie na nie recepty jest proste i bardzo trudne zarazem. " – mówi we wstępie Jacek Pasławski,  CEO Novem.

Publikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z tej strony: http://www.novem.pl/ebook. Aby pobrać materiał należy pozostawić swój firmowy adres e-mail.

Mamy ogromną nadzieję, że poniższe opracowanie okaże się użyteczne i spotka się z pozytywnym oddźwiękiem lub konstruktywną krytyką, a przede wszystkim rozmową.

Patronat medialny objął Brief.

  • Suriko

    Polecam bogatą ofertę agencji interaktywnej http://greenparrot.pl Są niezawodni w tym, czym się zajmują. Ich kampanie są dokładnie przemyślane, rzetelne i skuteczne.