X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Pełną parą naprzód

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

generatory

reklama


Kompaktowe generatory pary

Linia generatorów pary do prasowania marki Bosch gwarantuje komfort i wygodę prasowania dzięki nowoczesnym funkcjom: MotorSteam – wbudowany kompaktowy silnik generuje stale duże ilości pary, ułatwiając i przyspieszając prasowanie; SensorSteam – żelazko grzeje i produkuje parę jedynie podczas kontaktu z dłonią; i-Temp Advanced – optymalna temperatura dla wszystkich rodzajów tkanin; 4AntiCalc – automatyczne odkamienianie; AntiShine – ochrona dla ciemnych i delikatnych tkanin; Steam on Demand – ciągły, silny strumień pary wytwarzany tak długo, jak długo wciśnięty jest przycisk aktywujący parę, który znajduje się pod uchwytem żelazka.

W internecie realizowana jest intensywna kampania. Obejmuje: działania w modelach efektywnościowych na największych polskich portalach horyzontalnych: onet, wp i gazeta.pl, na porównywarkach cenowych oraz w serwisach ogłoszeniowych i aukcyjnych. Uruchomiono także kampanię w Google Adwords oraz reklamę wideo na YouTube. Kampanię w Internecie realizuje Agencja INSIGNIA.

INSIGNIA pracuje dla marki Bosch od 2010 r. Obecnie realizuje też inne działania marketingowe dla sprzętu AGD Bosch, m.in. kampanię „Akademia Smaku” (www.akademiasmakuonline.pl), skierowaną do miłośników gotowania; „Bosch Wszechrobiący”, promującą blendery marki Bosch oraz „NoFrost”, promującą lodówki.