X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Polski dom produkcyjny dla francuskiej firmy kurierskiej

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

F25-nowelogologo f25

Firma kurierska Chronopost, będąca częścią DPD Group, zleciła realizację swojego najnowszego filmu wizerunkowemu polskiemu domowi produkcyjnemu f25. Film pod tytułem „Ciągle bliżej” powstał z okazji świąt 2015. Za projekt odpowiadała francuska agencja reklamowa KRDS Paris.

Celem filmu było w połączeniu ze świętami – pokazanie specjalnej dostawy przesyłki, która zawiera oprócz przedmiotu dostawy – emocje. Bohaterem filmu jest dostawca Chronopostu, który wykonuje różne zadania. Musi uczyć się piec ciasto, grać na gitarze i poznać sztuczkę magiczną. Materiał jest przeznaczony do promocji w Internecie, przede wszystkim na Facebooku i innych kanałach Social Media.

„Fakt, że jakość naszej pracy budzi zainteresowanie zagranicznych agencji reklamowych to dla mnie przede wszystkim powód do dumy. W tym konkretnym wypadku o wyborze właśnie nas przesądziła współpraca z bardzo utalentowanym reżyserem i operatorem, ale kluczowe jest to, że możemy dostarczyć materiał spełniający oczekiwania wymagającego, francuskiego rynku. Bardzo ważny był także casting i dobór lokalizacji. Całość wygląda jak zrealizowana za granicą, a w rzeczywistości zdjęcia zostały zrealizowane w Warszawie” – dodaje Marcin Dworucha, dyrektor zarządzający domu produkcyjnego f25.

Film można obejrzeć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=UWRjxk4Nc0o&feature=youtu.be

Reżyseria: Filip Syczyński & Filip Załuska

Operator obrazu: Filip Załuska

Produkcja: F25

Postprodukcja: Stage2

Źródło: dom produkcyjny f25