X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Powroty i zmiany w VML Poland

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Powroty i zmiany w VML Poland

reklama

Michał Banaszewski, dotychczas New Business Director, obejmuje stanowisko Chief Business Officer. Do agencji po ponad rocznej przerwie wracają Paweł Loedl i Łukasz Majewski.

Michał Banaszewski - po latach pracy w roli New Business Directora – obejmuje stanowisko Chief Business Officer. Będzie zarządzał pracą blisko 40 account managerów i 7 account directorów oraz koordynował działania new business.

Paweł Loedl – do niedawna Strategy Director ING Bank Śląski – po ponad rocznej przerwie wraca do agencji jako Chief Strategy Officer. Zastępuje na tym stanowisku Michał Wolniaka, który dowodził działem strategii VML Poland przez ostatnie 10 lat.

Po ponad rocznej przerwie od pracy w agencji reklamowej – Łukasz Majewski wraca na pokład VML Poland jako Head of PR & Communications. Przez ostatni rok pracował na stanowisku Head of Communications w firmie Duckie Deck.