X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Samochody Infiniti z nową kampanią telewizyjną

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Infiniti

reklama


Na potrzeby promocji powstał 15-sekundowy spot, który widzowie mogą oglądać od 1 do 31 stycznia 2017 roku. Emitowane w telewizji wideo reklamuje wyprzedaż modeli Infiniti z rocznika 2016 bez podatku akcyzowego.

Spot jest emitowany w stacjach ogólnopolskich – TVN, TVP1 i TVP2 oraz tematycznych z portfolio TVP, TVN i Polsatu. Promocja w TV wspierana jest działaniami OOH oraz on-line. Kampania telewizyjna „Infiniti bez akcyzy” została w pełni zaplanowana i zakupiona przez dom mediowy Infinity Media.

Współpraca pomiędzy Infinity Media i marką Infiniti jest następstwem podpisanej kolejny już rok z rzędu umowy z firmą IP Sp. z o.o. Sp. K., wygranej w drodze przetargu.

Za produkcję spotu „Infiniti bez akcyzy” odpowiada agencja Directors. Reżyserami reklamy są John Higginson i He&Me oraz Richard de Aragues i Barney Steel. Autorami polskiej wersji spotu są Piotr Górecki i Łukasz Myszkowski.