X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Sylwester Wrona z Insigni jurorem w jubileuszowej, 20. edycji Effie Awards!

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

test1

reklama


Sylwester Wrona od 13 lat związany jest z branżą reklamy. Bardzo szybko zmieniający się rynek obserwował od wewnątrz – z domu mediowego, agencji interaktywnej i agencji reklamowej. Swoją wiedzę oraz bogate doświadczenie strategicznie wykorzystuje w ciągłym podnoszeniu efektywności projektów agencji INSIGNIA, m.in. dla takich klientów jak Bosch, Siemens, Tołpa, Union Investment, Paradyż, czy Cinema City.

Okazja do reprezentowania Insigni w 20-lecie najbardziej prestiżowego w Polsce konkursu dla marketerów jest naprawdę szczególna. Trudno wyobrazić sobie większe docenienie niż obecność w jury jubileuszowej edycji. To przede wszystkim duży sukces naszej agencji – uczestnictwo w zespole jury Effie Awards to wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale dla całego zespołu, z którym współpracuję – ocenia Sylwester Wrona.

W ramach konkursu organizowanego na 20-lecie Effie Awards w Polsce, Wrona odpowiedzialny będzie za opiniowanie projektów z grupy V w kategorii: motoryzacja, branded content i usługi.

Prócz przedstawiciela agencji Insignia, projekty z tych dziedzin opiniować będą m.in. Mariusz Nycz, Marketing Director Volvo, Iwona Piwek, Video Developement Lead z Google Poland, Dorota Rakowska, Dyrektor Marketingu Samsung, Olga Pilarczyk, Marketing Communication Manager Renault Polska, Tomasz Dębowski, Dyrektor Marketingu McDonald Polska czy Michał Szaniecki, Managing Director w Volkswagen Group.

To kolejny personalny sukces Insigni związany z jubileuszową edycją Effie Awards. Wcześniej do grona Komitetu Organizacyjnego konkursu zaproszony został Tomasz Michalik, Chief Innovation Officer agencji.

Uroczysta, 20. ceremonia wręczenia nagród Effie Awards 2019 odbędzie się 28 października 2019, godz. 19:00 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

 

(kd)