X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Uwaga! Twój telefon może stać się bananem

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Uwaga! Twój telefon może stać się bananem

reklama

2 lutego wyłączone zostaną niezarejestrowane numery na kartę, tym samym telefon z taką kartą będzie nadawał się do rozmów tak samo jak banan – przekonuje Orange. Kampanię przypominającą i zachęcającą do rejestracji kart prepaid przygotowała agencja VML Poland.


Marka poprzez niesztampowe i zabawne działanie przełamuje komunikację, jaką w związku z ustawą antyterrorystyczną zakładającą obowiązkową rejestrację kart prepaid, prowadzą od kilku miesięcy operatorzy komórkowi w Polsce.

Pokazaliśmy, że nawet z ustawy nakładającej konieczność rejestracji numerów na kartę można zrobić coś ciekawego. Wszyscy operatorzy przypominali wprost o tym, że niezarejestrowane numery zostaną wyłączone, a dzięki rejestracji można otrzymać pakiety danych i darmowe minuty. Tymczasem Orange jako jedyny telekom opowiedział o tym w zabawny i intrygujący sposób – Wojtek Żubr Boliński, copywriter w VML Poland.

content–article–allegro">

Na potrzeby akcji agencja przygotowała landing page: www.uratujtelefon.pl, na którym w prosty sposób wyjaśnia, jak i gdzie dokonać rejestracji numeru na kartę.


Do kampanii zaangażowano digital influencerów, którzy w swoich materiałach wideo próbowali użyć banana do rozmowy telefonicznej:
Wsparciem działań była kampania display oraz bieżąca komunikacja w kanałach social media marki.