X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

VML Poland zatrudnia najmłodszego copywritera w historii polskiej branży reklamowej

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

VERY JUNIOR COPYWRITER

reklama

W dziewiątym miesiącu życia Kuby pojawiło się podejrzenie, że może on cierpieć na mózgowe porażenie dziecięce, postać czterokończynową. Ostateczne potwierdzenie diagnozy Kuba dostał w „prezencie” na pierwsze urodziny, wraz z pakietem czarnych wizji: miał nie mówić i nie chodzić, tylko leżeć w łóżku i się ślinić. 

Kuba i jego mama wspólnie podjęli walkę o jego zdrowie i jakość życia. Misja wydawała się niewykonalna – brak pomocy, pieniędzy i powszechna znieczulica wydawały się przeszkodami nie do pokonania.


Kuba powoli zaczął obalać wszystkie wcześniejsze diagnozy. Najpierw zaczął samodzielnie siadać, raczkować, chodzić na kolanach, później wstawać i chodzić o własnych siłach
 na krótkich dystansach. 

Dzisiaj zaskakuje wszystkich, osiągając każdego dnia rzeczy, które jeszcze niedawno wydawały się całkowicie niemożliwe. Zaczął samodzielnie chodzić w ortezach, potrafi sam pić, zaraża wszystkich wiarą w lepsze jutro, mówi więcej niż jego mama, a w marcu 2016 roku został najmłodszym pracownikiem w historii polskiej branży reklamowej.


W wieku 7 lat został formalnie zatrudniony przez agencję VML Poland na stanowisku VERY JUNIOR COPYWRITER. 

Umowa zakładała 1 dzień pracy, za które Kuba otrzymał wynagrodzenie. Strony nie ujawniają sum stojących za kontraktem. 

Job description na stanowisku VERY JUNIOR COPYWRITER to przede wszystkim zarażanie ludzi na pokładzie agencji radością i optymizmem. Niemniej celne uwagi i pomysły Kuby zostały wzięte pod uwagę przy pracy dla głównych klientów agencji.

Kuba liczy na to, że ten jeden dzień pomoże mu powalczyć o 1% podatków.


Numer KRS: 0000037904

Cel szczegółowy 1%: 12723 Mrozowski Jakub Michał