X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Welcome Digital podpisuje porozumienie partnerskie z Publiq Group New York

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Hello & Welcome!

reklama


Hello and Welcome!

Międzynarodowe projekty to coś, czym z moim wspólnikiem Michałem Owczarkiem zajmowaliśmy się od samego początku naszej działalności. Dwóm naszym globalnym klientom pomogliśmy pokonać całą drogę przekształcenia cyfrowego – począwszy od projektowania dla nich pierwszych stron www dwie dekady temu, aż do tworzenia zaawansowanych i wielokanałowych ekosystemów cyfrowych niezbędnych do promocji marki w obecnych czasach. W Welcome Digital kontynuujemy zarówno te działania, jak i prawie 20-letnią współpracę z PepsiCo… obecnie na ponad 30 rynkach!

W dniu, w którym poznałem Sophie Dewani, założycielkę Publiq Group, od razu wiedziałem, że właśnie rozpoczyna się nowy rozdział w naszej działalności. Sophie i ja myślimy w ten sam sposób o przyszłości branży marketingowej oraz o tym, jak należy wspierać CMO i pozostałych członków zarządów w dobie transformacji. Oboje stawiamy na transparentną współpracę z klientami i doskonałe zrozumienie materii. Zależy nam na szybkości i elastyczność w działaniu oraz budowaniu długotrwałych relacji, w tym także z własnymi zespołami. Wszystko to sprawiło, że zdecydowaliśmy się na partnerstwo.

Dzięki współpracy, możemy rozszerzyć prowadzone przez nas projekty na rejon Ameryk oraz APAC, gdzie Publiq Group ma swoje biura. Wspólnie oferujemy kompleksowe rozwiązania, od pracy nad segmentacją klientów, poprzez dobór kanałów komunikacji, aż po tworzenie toolkitów dla marek oraz monitoring rezultatów wdrażanych działań.

Działamy jako rozszerzenie zespołów klienckich, w sposób elastyczny i efektywny kosztowo, ale bez straty na jakości. Nie ingerujemy w relacje marek z obsługującymi je agencjami, jedynie je uzupełniamy. Pojawiamy się i działamy dokładnie wtedy, kiedy jest taka potrzeba.

Partnerstwo między Publiq Group i Welcome Digital pozwala nam wspierać klientów we wszystkich obszarach ekosystemu digitalowego. Razem łączymy doskonałe umiejętności cyfrowe oraz studio kreatywne zespołu Welcome z umiejętnościami wspierania oraz transformacji marek firmy Publiq Group” – dodaje Sophie Dewani, założycielka Publiq Group.

Życzę zdrowia I zapraszam do kontaktu!

Olgierd Cygan