X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wszystko na temat zawartości i automatyzacji od Federico Isuani

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

PublBox

reklama


Spojrzenie specjalisty z 22-letnim doświadczeniem w marketingu strategicznym.

Nasz ekspert chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i daje wskazówki, jak nadążać za czasami w świecie marketingu, za pomocą PublBox do automatyzacji swoich mediów społecznościowych.

Co podobało Ci się w naszym serwisie?

Podobało się ilość treści dostępnych dla użytkowników. Ponieważ często trudno jest mieć świadomość każdej wiadomości lub znać wszystkie święta w kalendarzu. Dlatego bardzo dobrze, że masz galerię gotowych treści. A co najważniejsze – treśći bardzo łatwo edytować i dostosować pod siebie. Jest to świetna funkcja i ogromna zaleta dla zapracowanych ludzi. Do tego twój Edytor Treści jest bardzo łatwy w użyciu. A możliwość zaplanować publikacji we wszystkich najważniejszych sieciach społecznościowych uzupełnia bibliotekę treści.

Jakie zalety znalazłeś dla siebie?

Możliwość dodawania prawie wszystkich naszych kont w sieciach społecznościowych i, jak powiedziałem, ilość treści, która naprawdę pozwala zaoszczędzić wiele czasu i sił.

Dlaczego usługi SM są tak istotne w naszych czasach?

Sieci społecznościowe to nowy sposób komunikowania się nie tylko z najbliższymi, ale także z innymi użytkownikami, którzy mają podobne zainteresowania i wartości. Ja bym powiedział, że sieci społecznościowe stały się bastionem wolności, a wolność ta pozwala markom i firmom zrozumieć, że dzisiejsza publiczność chce współpracować i prowadzić dialog. Jest to świetna okazja dla wszystkich. Taki nowy świat, w którym każdy może za pomocą odpowiednich treści wpływać na te lub inne publiczności. Dzięki temu sieci społecznościowe rozwijają się tak dynamicznie w dzisiejszym skomplikowanym świecie komunikacji.

Jak doszło do korzystania z PublBox?

Ciągle używamy i testujemy nowe narzędzia dla sieci społecznościowych. Kiedy testowaliśmy PublВox, zdaliśmy sobie sprawę, że możemy wykorzystać możliwości tego serwisu, aby zoptymalizować nasz czas i skupić się na innych obszarach marketingu cyfrowego.

Dlaczego automatyzacja jest niezbędna w mediach społecznościowych i marketingu?

Automatyzacja jest niezbędna do dwóch rzeczy: optymalizacja procesów, aby były one lepsze i szybsze, oraz pomaganie ludziom, którzy nie posiadają umiejętności lub wiedzy. Automatyzacja — to świetny sposób, aby ułatwić sobie życie i pracę, dzięki czemu możemy poświęcić więcej czasu na inne ważne rzeczy.

Czy automatyzacja pomaga zwiększyć zaangażowanie mediów społecznościowych?

Pewnie. Liczba platform społecznościowych stale rośnie i stają się coraz większe i bardziej funkcjonalne. Jednocześnie istnieje poczucie, że platformy nie są dostatecznie „połączone” między sobą. To stwarza wiele problemów dla użytkowników, a serwisy automatyzacji mogą zapewnić ich rozwiązanie.

Jak sądzisz, czego użytkownicy będą potrzebować w usługach automatyzacji?

Użytkownicy potrzebują usług, które nie tylko automatyzują, ale i dają im wskazówki, co robić, w oparciu o to, dlaczego dany użytkownik korzysta z sieci społecznościowych i jakie cele realizują.

Na czym polega wyjątkowość usługi PublBox?

Zespół PublBox stworzył unikalną platformę do opracowywania i planowania strategii treści, która nie tylko pomaga użytkownikom znaleźć lub stworzyć niezbędne treści, ale także umożliwia odbudowanie pozycji i rozwój strategii obecności w sieci społecznościowej.

W tej chwili na rynku istnieje wiele usług SM. Czym się kierować przy wyborze?

Tak, jest ich coraz więcej. Potrzebujemy narzędzi, które łączą i automatyzują wiele procesów: tworzenie treści, publikacja, reklama, zarządzanie społecznością itp.

Czego brakuje większości usług SM?

Dobrej kompleksowej integracji i przystępnej ceny.