X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Żywiec Zdrój zachęca rodziców do podawania dzieciom napojów bez cukru

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Żywiec Zdrój zachęca rodziców do podawania dzieciom napojów bez cukru

reklama

9 stycznia ruszyła nowa kampania Żywiec Zdrój, wspierająca każdego rodzica w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych swoich pociech i zachęcenia ich do sięgania każdego dnia po napoje bez cukru. Autorem kampanii jest agencja VML Poland.

„Słodziaków nie trzeba dosładzać” to główne hasło kampanii, która w przyjazny sposób przemawia do emocji i matczynych uczuć, wykorzystując najbardziej znany pod słońcem insight: „mamy kochają swoje dzieci i uważają je za najcudowniejsze istoty na świecie”.

Działania prowadzone są w stacjach grup TVN i IDM, gdzie emitowane są spoty 15- i 30-sekundowe oraz w serwisach VOD (TVN Player, Ipla.tv oraz Xaxis TV).

Zobacz spot 30 sekund: 

Zobacz spot 15 sekund: 

W celu przedstawienia wpływu wody na zdrowie dziecka powstała strona internetowa www.pijewode.pl. Zawiera ona filmy edukacyjne z dziećmi, które w zabawny sposób pokazują dobroczynne działania wody na cały organizm człowieka. Dodatkowo, sekcja pytań i odpowiedzi tłumaczy najczęściej pojawiające się pytania z zakresu prawidłowego nawodnienia, a praktyczny kalkulator hydratacji pozwala sprawdzić poziom nawodnienia w ciągu dnia. Na użytkowników czekają tu także interaktywne gry sprawdzające formę i sprawność.

Kampania promowana jest także w serwisie Facebook poprzez interaktywne posty.

Za koncepcję kreatywną i realizację działań odpowiada VML Poland. Zakupem mediów zajął się Mediacom.

Żywiec Zdrój w odpowiedzi na potrzeby i w trosce o najmłodszych, oferuje trzy linie produktów: wodę źródlaną Żywiec Zdrój Niegazowany oraz wodę źródlaną Żywiec Zdrój dla dzieci, dostępną także w limitowanej edycji z wizerunkami bohaterów Frozen, zamkniętą w butelce o innowacyjnym kształcie.