[oferta archiwalna] Account Manager

Firma

ContentHouse

Stanowisko

Account Manager

Wymagania

Realizujemy projekty dla największych marek w Polsce (Bosch, Siemens, Generali Investments, mFinanse, X-lander, PSB Mrówka, Mosso Kewpie, Bausch Health i wiele innych).

Szukamy osoby lubiącej zmiany, rozwój i wyzwania.
Jeśli takim człowiekiem jesteś to obejmij u nas stanowisko:

Wymagania:

• Doświadczenie w prowadzeniu różnych typów kampanii digitalowych, ze szczególnym ukierunkowaniem na znajomość zagadnień związanych z content marketingiem, automatyzacją, e-mail marketingiem, SEM i social media,
• Odpowiedzialność i samodzielność w prowadzeniu projektów,
• Zdolności komunikacyjne, w tym budowania relacji z klientami, zespołem,
• Sprawność w kosztorysowaniu, szukaniu rozwiązań,
• Znajomości języka angielskiego i pakietu Office,
• Minimalne doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku – 3 lata.

Zakres obowiązków

• Koordynacja kampanii digital marketingowych z wykorzystaniem content marketingu, tj. portali firmowych, contentu video, social media, automatyzacji marketingu, chatbotów oraz innych narzędzi digital marketingu,
• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
• Przygotowywanie wycen, tworzenie budżetów kampanii,
• Współpraca z podwykonawcami,
• Reprezentowanie agencji w relacjach z klientami, prowadzenie prezentacji, negocjacje finansowe i umów o współpracy,
• Budowanie relacji z klientami, których celem jest rozszerzanie współpracy,
• Pozyskiwanie nowych projektów / klientów poprzez koordynowanie projektów przetargowych w agencji (do Twoich obowiązków NIE będzie należał new business, tylko praca z już pozyskanym briefem przez współpracujący z Tobą dział)

Kontakt

praca@contenthouse.pl

Dodatkowe informacje

Za serce włożone w pracę możemy zaoferować Ci:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju, realizowania ciekawych projektów,
• Udział w konferencjach i szkoleniach,
• Bardzo niekorporacyjną atmosferę w pracy,
• Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową,
• Elastyczne godziny pracy, zaczynasz i kończysz, kiedy Ci wygodnie,
• Możliwość pracy zdalnej.

Jak przystąpić do rekrutacji?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@contenthouse.pl.

Rozpoczęcie współpracy z wybranym kandydatem/kandydatką: II kwartał 2020.

W tytule maila prosimy o wpisanie: „Account Manager - socialpress.pl”.

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Content House sp. z o. o. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Content House sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie do celów przeprowadzenia rekrutacji, w której składam niniejszą ofertę. Zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesyłanych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, a także udostępnianych w toku rozmowy kwalifikacyjnej i dalszych czynności rekrutacyjnych.

Adres

Podole 60, 30-394 Kraków