[oferta archiwalna] Asystent ds. PR – praktyka

Firma

Imagine PR

Stanowisko

Asystent ds. PR – praktyka

Wymagania

  • znajomość pojęć z zakresu public relations,
  • znajomość branży internetowej,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • otwartość na ludzi,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Mile widziane:

  • wysoka kreatywność,
  • terminowość,
  • dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków

  • research oraz budowanie bazy informacji na temat rynku,
  • asystowanie w procesie obsługi klientów agencji,
  • współtworzenie ofert,
  • tworzenie newsów, pomoc w przygotowywaniu informacji prasowych
  • udział w przygotowywanie strategii promocyjnych.

Kontakt

biuro@imaginepr.pl

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • pracę w przyjaznej i sprzyjającej kreatywnemu myśleniu atmosferze,
  • dobrą kawę :)

Najlepszym zaproponujemy możliwość stałej współpracy.

Maila z aplikacją prosimy zatytułować: "Praktyka - ogłoszenie z SOCIALPRESS".

Aplikacja powinna zawierać CV oraz dwa przykładowe teksty swojego autorstwa (forma dziennikarska).

Adres

Bolesława Prusa 10/17, 30-109 Kraków