X

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

[oferta archiwalna] Asystent ds. PR (praktyka)

Wszystkie materiały w sekcji "Oferty pracy" to ogłoszenia publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

[oferta archiwalna]

Firma

Imagine PR

Stanowisko

Asystent ds. PR (praktyka)

Wymagania

- Znajomość Worda, Excela, Power Pointa.
- Lekkie pióro.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Podstawowa znajomość zagadnień związanych z: public relations, social media, content marketing.

Oprócz tego oczekujemy:
- terminowości,
- dobrej organizacji pracy,
- otwartości na ludzi, umiejętności szybkiego uczenia się,
- znajomości branży internetowej i nowych technologii.

Zakres obowiązków

- Wsparcie zespołu agencji przy obsługiwanych przez nas projektach.
- Research - zlecone tematy związane z zagadnieniami branż, w których działają nasi klienci.
- Przygotowywanie tekstów.

A przede wszystkim... nauka, nauka, nauka i zdobywanie doświadczenia... :-)

Kontakt

biuro@imaginepr.pl

Dodatkowe informacje

Jeżeli okażesz się nieodkrytym do tej pory talentem PR-owym lub social mediowym, na pewno zaproponujemy Ci współpracę z naszą agencją. Nie chcemy, żeby utalentowani ludzie z nami się żegnali :-)

Do aplikacji proszę dołączyć minimum dwa teksty swojego autorstwa oraz klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

W tytule wiadomości z CV i próbnymi tekstami prosimy wpisać "Oferta pracy - SOCIALPRESS".

Adres

Bolesława Prusa 10/17, 30-109 Kraków

– Znajomość Worda, Excela, Power Pointa.
– Lekkie pióro.
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
– Podstawowa znajomość zagadnień związanych z: public relations, social media, content marketing.

– terminowości,
– dobrej organizacji pracy,
– otwartości na ludzi, umiejętności szybkiego uczenia się,
– znajomości branży internetowej i nowych technologii.