[oferta archiwalna] Copywriter

Firma

PublBox

Stanowisko

Copywriter

Wymagania

Jeśli:

  • masz doświadczenie od 3 lat najlepiej w agencji kreatywnej (PR, marketing, reklama)
  • potrafisz tworzyć niestandardowe kampanie social media, angażujące treści marketingowe
  • dbasz o poprawność językową i wiesz gdzie stawiać przecinki
  • posiadasz swobodę w wyrażaniu myśli i poczucie humoru
  • rozumiesz czym jest insight, SMM, SEO i potrafisz stworzyć BIG IDEA do komunikacji
  • masz znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • masz pasję do śledzenia trendów oraz poszukiwania niestandardowych rozwiązań

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie firmowych kanałów Social Media
  • Tworzenie treści na temat produktu na potrzeby:

online (opisy, tutoriale, mailingi, landing pages)

media (artykuły, notki, reklamy, tworzenie haseł)

materiałów wspierających sprzedaż (ulotki, broszury, prezentacje, scenariusze video)

  • Tłumaczenie tekstów z języka angielskiego na polski
  • Generowanie kreatywnych pomysłów

Kontakt

jana.oparij@publbox.com

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Kreatywną, pełną wyzwań pracę w IT
  • Stabilne zatrudnienie
  • Miłą i twórczą atmosferę w kreatywnym zespole marketingowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę zdalną

Adres

Turmoncka 22/1101, 03-254 Warszawa