X

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

[oferta archiwalna] Digital Account Manager

Wszystkie materiały w sekcji "Oferty pracy" to ogłoszenia publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

[oferta archiwalna]

Firma

Schulz brand friendly

Stanowisko

Digital Account Manager

Wymagania

  • Doświadczenie w branży digitalowej, reklamowej, mediowej.
  • Proaktywność w działaniu i umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji.
  • Odpowiedzialność i chęć rozwoju.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Ważnym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu projektami i uprzednia praca jako IT project manager.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów 360 °, z naciskiem na projekty interaktywne i realizowane w kanałach digital.
  • Współpraca przy realizacji projektów z działem strategii, kreacji, produkcji i partnerami zewnętrznymi.
  • Tworzenie i udział w prezentacjach.
  • Definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań.

Kontakt

rekrutacja@schulz.com.pl

Dodatkowe informacje

OFERUJEMY

  • Pracę w stabilnej i rozpoznawalnej agencji nad ciekawymi projektami dla prestiżowych klientów.
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów w życie, aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy i jej projektów.
  • Dużą samodzielność projektową i twórczą uzależnioną od kompetencji.
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać tylko i wyłącznie na adres mailowy: rekrutacja@schulz.com.pl

Proszę koniecznie podać tytuł maila: Client Service

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Adres

ul. Na Zjeździe 11, 30-527 Kraków