[oferta archiwalna] Dyrektor Marketingu

Firma

Steel Point Sp. z o.o.

Stanowisko

Dyrektor Marketingu

Wymagania

•Znajomość branży wydarzeń i spotkań.
•Znajomość mediów społecznościowych.
•Nienaganna polszczyzna.
•Kreatywność, lekkie pióro.
•Dobra znajomość j. angielskiego.

Zakres obowiązków

•Tworzenie i publikacja treści w kanałach social media, blogach, artykułach sponsorowanych.
•Moderacja, budowanie i angażowanie społeczności na fanpag’ach.
•Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań.
•Współpraca przy tworzeniu strategii obecności marek w mediach społecznościowych.
•Ścisła współpraca i koordynacja pracy agencji zewnętrznych, wspierających w zakresie marketingu internetowego.

Kontakt

justyna.kowalska@meeting.pl

Dodatkowe informacje

Dlaczego warto u nas pracować:
•Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie.
•Tworzymy świetną atmosferę pracy w teamie specjalistów.
•Cenimy bezpośrednią, otwartą komunikację pomiędzy pracownikami i szefostwem.
•Oferujemy dostęp do najnowszych technologii i nowoczesnych procesów pracy oraz naszego know-how.
•Oferujemy pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna.

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim na adres: praca@meeting.pl
Konieczne jest załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Ustawa z dnia 28.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Adres

Wawrzyniaka 13/1, 70-392 Szczecin