[oferta archiwalna] Dziennikarz / specjalizacja A. I.

Firma

ContentHouse

Stanowisko

Dziennikarz / specjalizacja A. I.

Wymagania

ContentHouse, agencja content marketingowa, która specjalizuje się m.in. w tworzeniu oraz obsłudze portali branded contentowych dla firm, szuka do współpracy dziennikarzy-freelancerów, którzy specjalizują się w jednym z poniższych tematów:

  • A. I. - wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji w procesach biznesowych
  • Machine learning
  • Marketing automation
  • tematy powiązane z badaniami nad rozwojem sztucznej inteligencji z biznesie, medycynie, komunikacji, itp.

Takie warunki musisz spełnić, żeby z nami pracować:

• specjalizacja dziennikarska w tematyce biznesu i innowacji technologicznych w obszarze wymienionych wyżej tematów
• komunikatywność
• płynna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Praca zdalna - możesz pisać dla nas z całego świata :-)

Zakres obowiązków

Z wybranymi dziennikarzami nawiążemy stałą współpracę redakcyjną. Gwarantujemy stałe, comiesięczne zlecenia tekstów. Forma współpracy: praca zdalna.

Kontakt

praca@contenthouse.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji składającej się z:
CV oraz 2-3 przykładowych tekstów autorstwa kandydata (np. materiały dziennikarskie, informacje prasowe, itp.).

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Content House sp. z o. o..
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy zatytułować maila "Dziennikarz - A. I."

Adres

Podole 60, 30-394 Kraków

  • A. I. – wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji w procesach biznesowych

Praca zdalna – możesz pisać dla nas z całego świata :-)