[oferta archiwalna] Dziennikarz – stażysta

Firma

SOCIALPRESS

Stanowisko

Dziennikarz – stażysta

Wymagania

  • "lekkie pióro"
  • komunikatywność
  • płynna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (np. w przypadku konieczności wykorzystania w tworzonych treściach anglojęzycznych raportów i analiz)
  • znajomość branży internetowej oraz nowych technologii
  • podstawowa znajomość html oraz zarządzania treściami w cms

Zakres obowiązków

Szukamy stażysty do redakcji SOCIALPRESS, który chce zdobyć szlify dziennikarskie w naszym portalu. Oprócz doświadczenia i codziennego zgłębiania tajników branży interaktywnej, oferujemy świetną atmosferę pracy oraz możliwość uczestniczenia m.in. w konferencjach branżowych.

Ostrzegamy: Po stażu, jeżeli się sprawdzisz na stanowisku dziennikarskim w naszej redakcji, będziemy chcieli nawiązać z Tobą stałą współpracę.

Kontakt

office@mediaimpression.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji składającej się z:
CV oraz 2-3 przykładowych tekstów autorstwa kandydata (np. materiały dziennikarskie, informacje prasowe, itp.).

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Media Impression z Krakowa.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Adres

Podole 60, 30-394 Kraków