[oferta archiwalna] Grafik

Firma

Studio 102 Sp. z o.o.

Stanowisko

Grafik

Wymagania

Załoga szuka grafika

Myślisz kolorami i kształtami? Być może Ciebie szukamy.

Zakres obowiązków

Oczekujemy do Ciebie:

- min. 3 letniego doświadczenie (agencje reklamowe, wydawnictwa, działy kreatywne),
- ciekawego portfolio ( najlepiej poświadczonego referencjami),
- wiedzy z zakresu typografii, kompozycji, koloru,
- umiejętności rysowniczych,
- optymizmu w podejściu nowych projektów,
- elastyczności i otwartość na działanie w zespole kreatywnym,
- dobrej znajomość pakietu Adobe, Corel Draw, DTP,
- doświadczenia w projektowaniu komercyjnym.

Kontakt

l.murawski@studio102.pl

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w kreatywnym zespole,
- możliwość rozwoju w strukturach (Studio 102 / Quellio),
- pracę przy ciekawych projektach społecznych o zasięgu ogólnopolskim.

CV + portfolio ślij na: t.smorgowicz@studio102.pl

Adres

Wielkokacka 15, 81-611 Gdynia