X

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

[oferta archiwalna] Junior SEM Specialist / SEM Specialist

Wszystkie materiały w sekcji "Oferty pracy" to ogłoszenia publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

[oferta archiwalna]

Firma

Absolvent.pl

Stanowisko

Junior SEM Specialist / SEM Specialist

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:

  • myśli w sposób logiczny, analityczny, ale kiedy trzeba potrafi podejść do tematu kreatywnie i nieszablonowo,
  • ma min. półroczne doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii w wyszukiwarce oraz sieci reklamowej Google,
  • bardzo dobrze orientuje się w tematach związanych z SEM, SEO, Social Media i analityką webową,
  • jest nastawiona na rozwój i stale dąży do podniesienia kompetencji zawodowych,
  • cechuje ją wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • potrafi pracować samodzielnie na wymagających KPI.

Zakres obowiązków

W związku ze zbliżającym się wprowadzeniem produktu na rynek, poszukujemy osoby na stanowisko Junior SEM Specialist / SEM Specialist, która będzie zajmować się:

  • planowaniem, budową i realizacją kampanii ogólnopolskich w wyszukiwarce oraz sieci reklamowej Google,
  • prowadzeniem (docelowo) kampanii efektywnościowych w innych kanałach jak FB, RTB, LinkedIn i inne,
  • optymalizacją prowadzonych działań pod kątem realizacji założonych efektów,
  • współpracą z serwisami partnerskimi, sieciami reklamowymi,
  • planowaniem i zarządzaniem budżetem reklamowym,
  • raportowaniem działań z pomocą Google Analytics, Mixpanel i innymi,
  • współtworzeniem oraz realizacją globalnej strategii marketingowej.

Kontakt

michal.adamczyk@kiwijobs.pl

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • pracę nad innowacyjnym produktem Grupy Absolvent.pl o ogromnym potencjale i możliwość realnego wpływu na jego rozwój,
  • objęcie strategicznej pozycji w zespole Performance Marketing w Kiwi Jobs i tym samym w Grupie Absolvent.pl
  • możliwość poznania obszarów performance marketingu takich jak: email marketing, SEO, Social Media, analityka stron i aplikacji mobilnych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji miejsce, gdzie dobrze wykonana praca i zaangażowanie są zawsze doceniane,
  • luźną atmosferę w pracy,
  • pracę na Macbooku, chyba że wolisz coś na Windowsie :)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie do karty MultiSport.

Adres

Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa