X

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

[oferta archiwalna] Junior SEM Specialist

Wszystkie materiały w sekcji "Oferty pracy" to ogłoszenia publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

[oferta archiwalna]

Firma

Absolvent.pl

Stanowisko

Junior SEM Specialist

Wymagania

Idealnie będzie jeśli:

  • Masz min. półroczne doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii w wyszukiwarce oraz sieci reklamowej Google,
  • Posiadasz certyfikaty Google AdWords - w szczególności reklama w wyszukiwarce oraz reklama w sieci reklamowej,
  • Bardzo dobrze orientujesz się w zagadnieniach i technikach SEM i masz chęć dalszego rozwijania tej wiedzy,
  • Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia oraz sprawnie operujesz liczbami i statystykami,
  • Jesteś nastawiony na rozwój i stale dążysz do podniesienia kompetencji zawodowych,
  • Cechuje Cię wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • Szukasz innowacyjnych rozwiązań i wyróżnia Cię kreatywność,
  • Jesteś otwarty na zmiany i gotowy na nowe wyzwania,
  • Potrafisz pracować umiejętnie i efektywnie pod presją czasu,
  • Znasz zagadnienia związane z SEO, Social Mediami, Analityką oraz innymi mediami.

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • Planowanie, budowa i realizacja kampanii ogólnopolskich w wyszukiwarce oraz sieci reklamowej Google,
  • Optymalizacja prowadzonych działań pod kątem realizacji założonych efektów,
  • Współpraca z serwisami partnerskimi, sieciami reklamowymi,
  • Planowanie i zarządzanie budżetem reklamowym,
  • Raportowanie działań z pomocą Google Analytics,
  • Współtworzenie oraz realizacja globalnej strategii marketingowej.

Kontakt

Dodatkowe informacje

Co zyskasz dzięki Absolvent.pl:

  • Rozwój osobisty i realizację własnych pomysłów,
  • Współtworzenie strategii komunikacji oraz wpływ na rozwój całej firmy,
  • Poznasz działania oraz kooperację z innymi mediami m.in. SEO, Social Media, Display, Email Marketing, PR,
  • Zostaniesz wtajemniczony w meandry analityki webowej zarówno pod kątem analiz i raportowania, ale również konfiguracji.

Oferujemy:

  • Ciekawe i ambitne środowisko pracy,
  • Praca na Macbooku i monitorem 27’ cali, chyba że wolisz coś na Windowsie :)
  • Dobrą kawę i świeże owoce,
  • Luźną atmosferę w pracy,
  • Wolną rękę pod okiem starszych kolegów z zespołu,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Miejsce, gdzie dobrze wykonana praca i zaangażowanie są zawsze doceniane,
  • Pracę w firmie, która szybko rośnie i da Ci możliwość rozwijania się razem z nią,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Wolną rękę w realizacji projektu pod okiem starszych kolegów z zespołu.

Dodatkowo, będziesz miał udział w:

  • Ogólnopolskich kampaniach reklamowych,
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.
  • Kształtowaniu strategii marketingowej,
  • Tworzeniu oraz rozbudowywaniu kampanii reklamowych mając realny wpływ na ich rozwój, a równolegle z tempem rozwoju projektów swój rozwój osobisty

Aplikuj wyłącznie za pośrednictwem linku rekrutacyjnego: https://goo.gl/l0cHlc

Adres

Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa

  • Posiadasz certyfikaty Google AdWords – w szczególności reklama w wyszukiwarce oraz reklama w sieci reklamowej,