X

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Manager ds. Kluczowych Klientów

Firma

INSIGNIA

Stanowisko

Wymagania

Wymagamy od Ciebie:

- Doświadczenia w obsłudze klienta (kontakt bezpośredni, obsługa telefoniczna, mail)
- Doświadczenia w sprzedaży,
- Zorientowania na cel, samodzielności, kreatywności,
- Znajomości pakietu MS Office,
- Wykształcenia wyższego,
- Prawa jazdy kat. B,
- Umiejętność pracy pod presja czasu i w zespole

Zakres obowiązków

Jakie będą Twoje codzienne zadania?

- Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów
- Opieka nad obecnymi klientami i budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych
- Realizowanie budżetów sprzedażowych
- Tworzenie ofert i kalkulacji w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta
- Bieżąca analiza konkurencji

Kontakt

[email protected]

Dodatkowe informacje

Jeżeli chcesz pracować w miejscu, gdzie …

- Staniesz się członkiem wyróżnionej przez MMP agencji interaktywnej,
- Będziesz współpracował z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach
- Panuje miła i twórcza atmosfera w pracy

...dołącz do nas, wyślij CV i list motywacyjny.

Pamiętaj o dołączeniu do aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

W tytule wiadomości prosimy wpisać "Manager ds. Kluczowych Klientów - oferta pracy SOCIALPRESS".

Adres

Bolesława Prusa 10/17, 30-109 Kraków

– Doświadczenia w obsłudze klienta (kontakt bezpośredni, obsługa telefoniczna, mail)
– Doświadczenia w sprzedaży,
– Zorientowania na cel, samodzielności, kreatywności,
– Znajomości pakietu MS Office,
– Wykształcenia wyższego,
– Prawa jazdy kat. B,
– Umiejętność pracy pod presja czasu i w zespole