X

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Marketing Project Manager

Firma

Absolvent.pl

Stanowisko

Wymagania

  • masz doświadczenie w marketingu digital&offline (nie liczone w latach, a w liczbie i wielkości prowadzonych projektów),
  • dobrze rozumiesz specyfikę kanałów marketingowych digital&offline,
  • przeprowadziłeś/łaś z sukcesem niejeden projekt marketingowy i możesz nam o tym opowiedzieć,
  • jesteś super zaangażowany/a,
  • nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych,
  • praca z ludźmi to dla Ciebie przyjemność,
  • sprawnie łączysz komunikatywność z asertywnością,
  • cechuje Cię analityczne myślenie,
  • umiejętnie przewidujesz skutki wydarzeń,
  • porządek to Twoje drugie imię, a Systematyczność trzecie (ewentualnie odwrotnie) ;)

Zakres obowiązków

Jako Marketing Project Manager w Grupie Absolvent będziesz:

  • opracowywać i dbać o terminową realizację krótko i długoterminowych strategii marketingowych projektów Grupy Absolvent,
  • dbać o deadline’y oraz założenia strategiczne projektu,
  • koordynować pracę członków projektu w ramach zespołów Performance, SEO/Content oraz Brand,
  • komunikować na bieżąco przebieg projektu oraz ryzyka,
  • ściśle współpracować z Headem Marketingu celem opracowywania planów marketingowych, dokumentacji projektowej, budżetów oraz bieżących zmian w projekcie,
  • współtworzyć projekty marketingowe o ogromnym potencjale w drugiej najszybciej rozwijającej się firmie technologicznej w Polsce #deloittetechnologyfast50!

Kontakt

[email protected]

Dodatkowe informacje

W zamian za Twoją świetną pracę i jej efekty oferujemy Ci:

  • okazję do rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji,
  • pracę na Macbooku, chyba że wolisz coś na Windowsie :),
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie do karty MultiSport,
  • powrót Uberem do domu na koszt firmy po określonej godzinie.

Jeżeli widzisz siebie w roli Marketing Project Managera Grupy Absolvent.pl zaaplikuj i napisz w kilku zdaniach, dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić do naszego Zespołu.

Adres

Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa