X

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

[oferta archiwalna] Media planner

Wszystkie materiały w sekcji "Oferty pracy" to ogłoszenia publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

[oferta archiwalna]

Firma

Schulz brand friendly

Stanowisko

Media planner

Wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w media planning / buing.
  • Znajomość mediów i kanałów reklamowych on-line.
  • Zrozumienie wzorców konsumpcji mediów i ścieżek zakupowych, modeli atrybucji konwersji zróżnicowanych grup docelowych.
  • Umiejętność posługiwania się panelami / narzędziami służącymi do zakupu mediów on-line.
  • Podążanie za zmianami i trendami na rynku mediów online.
  • Umiejętność stworzenia media planu na bazie briefu mediowego, zwierającego opis narzędzi, punktów styku, ich logiki i założeń strategicznych.
  • Rozumienie media planów jako przedłużenia szerszych planów marketingowych i strategii.
  • Umiejętność planowania kluczowych wskaźników efektywności przy dostępnym budżecie, określonych celach biznesowych firmy i taktyce kampanii.
  • Znajomość podstaw statystyki i analityki Internetu.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie media planów digital w oparciu o otrzymane założenia taktyczne i budżetowe.
  • Praktyczna egzekucja efektywnego wykonania media planów, w tym budżetowanie, raportowanie, optymalizacja i fakturowanie.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami mediowymi.

Kontakt

rekrutacja@schulz.com.pl

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z najlepszych agencji reklamowych w Polsce.
  • Rozwój zawodowy.
  • Pracę dla prestiżowych i znanych marek.
  • Przyjazną atmosferę i dobrą kawę.
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy.

Adres

ul. Na Zjeździe 11, 30-527 Kraków