[oferta archiwalna] New Business Manager

Firma

ITBC Communication

Stanowisko

New Business Manager

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- popartego sukcesami doświadczenia (min. 2 lata) w sprzedaży usług B2B, preferowana branża usług marketingowych (eventy, digital)

- znajomości branży usług marketingowych

- wysokiej kultury osobistej

- własna baza kontaktów będzie dodatkowym atutem

Kandydatom oferujemy:

- pracę w doświadczonej, stabilnej agencji

- atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizyjny oraz inne elementy pakietu motywacyjnego

- dowolną formę zatrudnienia

- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach działu sprzedaży.

Zakres obowiązków

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

- proaktywne poszukiwanie klientów

- przygotowywanie ofert (we współpracy z działami merytorycznymi)

- obsługę postępowań przetargowych

- udział w spotkaniach i prowadzenie prezentacji

- utrzymywanie stałych relacji z klientami agencji

Kontakt

praca@itbc.pl

Agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej ITBC Communication, działająca na rynku od 18 lat, posiadająca w swoich strukturach m.in. dział digital oraz eventowy, poszukuje kandydatów w Warszawie na stanowisko: NEW BUSINESS MANAGER.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie cv na adres praca@itbc.pl z dopiskiem NBM oraz zawierającego klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z rekrutacją (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r, o Ochronie Danych Osobowych)”

Adres

Kłopotowskiego 22, 03-717 Warszawa

– popartego sukcesami doświadczenia (min. 2 lata) w sprzedaży usług B2B, preferowana branża usług marketingowych (eventy, digital)

– znajomości branży usług marketingowych

– wysokiej kultury osobistej

– własna baza kontaktów będzie dodatkowym atutem

– pracę w doświadczonej, stabilnej agencji

– atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizyjny oraz inne elementy pakietu motywacyjnego

– dowolną formę zatrudnienia

– możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach działu sprzedaży.