[oferta archiwalna] Opiekunki z j. niemieckim

Firma

House Domowa Opieka Sp. z o.o.

Stanowisko

Opiekunki z j. niemieckim

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
Doświadczenie w opiece
Empatia, uczciwość, życzliwość
Brak nałogów
Prawo jazdy (mile widziane)

Zakres obowiązków

Opieka, pomoc i wsparcie w czynnościach życia codziennego
Aktywizacja podopiecznego
Prowadzenie gospodarstwa domowego
Inne ustalone czynności

Kontakt

niemcy@domowaopieka.pl

Dodatkowe informacje

OFERUJEMY:
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie + pełne składki ZUS od ww umowy
Zwrot kosztów podróży - 180 euro
Wynagrodzenie od 1200 EURO NETTO
Bardzo dobre warunki mieszkaniowe (własny pokój + Internet, telefon)
Ubezpieczenie EKUZ (europejska karta ubezpieczeniowa) oraz karta A1
Wsparcie polskiego Koordynatora w Niemczech
Ciągłość pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Działem Rekrutacji.
tel. kom: 669 980 011 lub 669 980 010
tel: 22 250 25 19 lub 22 250 25 00;
e-mail: niemcy@domowaopieka.pl

Formularz kontaktowy można wypełnić bezpośrednio pod linkiem: http://www.domowaopieka.pl/questionnaire/

Adres

Rzeźbiarska 88, 04-609 Warszawa