[oferta archiwalna] Performance Marketing Specialist

Firma

Absolvent.pl

Stanowisko

Performance Marketing Specialist

Wymagania

Wymagania:

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • bardzo dobra znajomość rynku mediów internetowych (Facebook, Google, Display, RTB, Afiliacja, YouTube, LinkedIn);
  • praktyczna znajomość przynajmniej dwóch narzędzi spośród poniższych: AdForm, iBillboard, Facebook Ads, LinkedIn Ads, AdWords, Criteo, Sociomantic;
  • bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi analitycznych: głównie Google Analytics;
  • dobra znajomość segmentu E-commerce w Polsce;
  • wysoka motywacja do pracy i pozyskiwania nowych umiejętności;
  • umiejętność pracy przy kilku projektach jednocześnie.

Zakres obowiązków

W związku ze zbliżającym się wprowadzeniem produktu na rynek, poszukujemy osoby na stanowisko Performance Marketing Specialist, która będzie odpowiedzialna za:

  • opracowywanie strategii, aktywne poszukiwanie grup docelowych oraz metod dotarcia do nich, realizację mediowych i biznesowych celów firmy;
  • planowanie, wdrażanie, prowadzenie i optymalizację kampanii reklamowych w samoobsługowych systemach aukcyjnych;
  • kontakt z zewnętrznymi dostawcami mediów digitalowych (afiliacja, programy partnerskie, dostawcy);
  • aktywne poszukiwanie nowych narzędzi i rozwiązań z zakresu e-commerce oraz performance;
  • bieżące śledzenie trendów rynku internetowego oraz monitorowanie działań konkurencji;
  • udzielanie rekomendacji dotyczących UX, analityki, tworzenia contentu na stronach internetowych;
  • testowanie, analizowanie, wdrażanie hipotez w kampaniach internetowych;
  • przygotowywanie i prezentowanie raportów z kampanii reklamowych

Kontakt

michal.adamczyk@kiwijobs.pl

Dodatkowe informacje

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w agencji interaktywnej, domu mediowym lub w dziale performance na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii w modelach: CPS, CPA, CPD, CPO;
  • praca na wysokich budżetach (powyżej 100k miesięcznie).

W zamian zaoferujemy Ci:

  • pracę nad innowacyjnym produktem Grupy Absolvent.pl o ogromnym potencjale i możliwość realnego wpływu na jego rozwój;
  • objęcie strategicznej pozycji w zespole marketingowym Kiwi Jobs;
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji;
  • pracę na Macbooku, chyba że wolisz coś na Windowsie :)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie do karty MultiSport;
  • świetną atmosferę w biurze na co dzień.

Adres

Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa