[oferta archiwalna] PR Manager

Firma

Imagine PR

Stanowisko

PR Manager

Wymagania

- Minimum dwuletnie doświadczenie w agencji lub na stanowisku PR / w dziale PR.
- Znajomość rynku mediów oraz doskonałe relacje z dziennikarzami mediów ogólnopolskich i branżowych.
- Umiejętność korzystania z nowych technologii, znajomość rynku social media oraz mobile.
- Lekkie pióro i wrodzona kreatywność.
- Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie.
- Dobra organizacja pracy, terminowość.

Zakres obowiązków

Obsługa komunikacji PR dla agencji oraz obsługiwanych przez nas klientów.
- Budowanie i utrzymywanie relacji z mediami.
- Przygotowywanie materiałów prasowych: informacji prasowych, artykułów eksperckich, raportów.
- Monitoring mediów oraz przygotowywanie na tej podstawie raportów i analiz.
- Działania w blogosferze.
- Przygotowywanie strategii komunikacyjnych dla klientów, udział w przetargach.

Kontakt

g.milkowski@imaginepr.pl

Dodatkowe informacje

Osobie, z którą zdecydujemy się pracować, oferujemy:
- Wynagrodzenie stałe (umowa o pracę) plus premie za wyniki pracy.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Możliwość pracy dla czołowych polskich marek, jak Bosch, Siemens, Bonduelle, Jurajska, Gaspol itp.
- Pracę pełną emocji i codziennych zaskakujących wyzwań, którym sprostać mogą tylko prawdziwi PR-owcy :)

Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

W tytule wiadomości email z CV oraz listem motywacyjnym proszę wpisać "Oferta pracy - SOCIALPRESS".

Adres

Bolesława Prusa 10/17, 30-109 Kraków

– Minimum dwuletnie doświadczenie w agencji lub na stanowisku PR / w dziale PR.
– Znajomość rynku mediów oraz doskonałe relacje z dziennikarzami mediów ogólnopolskich i branżowych.
– Umiejętność korzystania z nowych technologii, znajomość rynku social media oraz mobile.
– Lekkie pióro i wrodzona kreatywność.
– Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie.
– Dobra organizacja pracy, terminowość.