Redaktor

Firma

Imagine PR

Stanowisko

Redaktor

Wymagania

Szukamy osób zainteresowanych współpracą z nami przy opracowywaniu artykułów do portali internetowych naszych klientów i magazynów firmowych.

Oczekujemy, że będziesz miał(a):
- minimum roczne (mile widziane dwuletnie), udokumentowane doświadczenie dziennikarskie w prasie lub w portalu internetowym,
- specjalizacja w wybranej branży (napisz nam, jakie tematy Cię interesują, na jakich się znasz, w opisywaniu jakich czujesz się najlepiej, a jakie po prostu Ci "nie leżą"),
- lekkie pióro, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
- terminowość,
- dobrej organizacja pracy,
- otwartość na ludzi, umiejętność szybkiego uczenia się.

Do aplikacji proszę dołączyć minimum dwa teksty swojego autorstwa oraz klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

W tytule wiadomości z CV i próbnymi tekstami prosimy wpisać "Oferta pracy - SOCIALPRESS".

Zakres obowiązków

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:
- research informacji oraz przygotowywanie artykułów,
- współpraca z redaktorem prowadzącym wydawnictwa dla wybranych klientów,
- analiza rynku oraz dostarczanie tematów do nowych publikacji.

Kontakt

biuro@imaginepr.pl

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- możliwość realizacji własnych pomysłów,
- regularne zlecenia artykułów,
- pracę w przyjaznej i sprzyjającej kreatywnemu myśleniu atmosferze.

Z najlepszymi chcemy podjąć stałą współpracę.

Adres

Bolesława Prusa 10/17, 30-109 Kraków

– minimum roczne (mile widziane dwuletnie), udokumentowane doświadczenie dziennikarskie w prasie lub w portalu internetowym,
– specjalizacja w wybranej branży (napisz nam, jakie tematy Cię interesują, na jakich się znasz, w opisywaniu jakich czujesz się najlepiej, a jakie po prostu Ci \"nie leżą\"),
– lekkie pióro, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
– terminowość,
– dobrej organizacja pracy,
– otwartość na ludzi, umiejętność szybkiego uczenia się.

W tytule wiadomości z CV i próbnymi tekstami prosimy wpisać \"Oferta pracy – SOCIALPRESS\".