[oferta archiwalna] Senior Account Executive/Account Manager

Firma

Schulz Brand Friendly

Stanowisko

Senior Account Executive/Account Manager

Wymagania

Nasze wymagania:
• Doświadczenie w branży reklamowej – warunek konieczny, aplikacje osób bez doświadczenia nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji
• Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
• Proaktywność w działaniu i umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji
• Odpowiedzialność i samodzielność w prowadzeniu projektów
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:
• Prowadzenie projektów z zakresu ATL/BTL/Interactive realizowanych przez agencję
• Współpraca przy realizacji projektów z działem strategii, kreacji i produkcji
• Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
• Tworzenie i udział w prezentacjach
• Definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań
• Współtworzenie rozwiązań biznesowych dla klientów firmy

Kontakt

mailto:rekrutacja@schulz.com.pl

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej i rozpoznawalnej agencji nad ciekawymi projektami dla prestiżowych klientów
• Możliwość wdrażania swoich pomysłów w życie, aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy i jej projektów
• Dużą samodzielność projektową i twórczą uzależnioną od kompetencji
• Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
• Przyjazną atmosferę pracy

Aplikacje prosimy przesyłać tylko i wyłącznie na adres mailowy:
rekrutacja@schulz.com.pl
Proszę koniecznie podać tytuł maila: Account

Adres

Przemysłowa 12 12, 30-701 Kraków