X

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Social Media Specialist

Firma

INSIGNIA

Stanowisko

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość mediów społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, YouTube, Snapchat, Pinterest,
  • znajomość narzędzi: Facebook Ads, Google Analytics, Excel, Word i Powerpoint, Sotrender, Monitori, Brand 24,
  • znajomość trendów w komunikacji
  • znajomość j. angielskiego,
  • kreatywność, samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć do działania
  • profesjonalne podejście do pracy

Zakres obowiązków

  • obsługa kanałów social media dla obecnych klientów
  • tworzenie strategii komunikacji dla klientów
  • konsultacje, analiza i raportowanie bieżących działań
  • przygotowywanie prezentacji przetargowych w zakresie mediów społecznościowych

Kontakt

[email protected]

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielność w działaniu
  • pracę w miłej atmosferze
  • pyszną kawę :)
  • prywatną opiekę medyczną
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Adres

Podole 60, 30-394 Kraków