X

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

[oferta archiwalna] Social Media Specialist

Wszystkie materiały w sekcji "Oferty pracy" to ogłoszenia publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

[oferta archiwalna]

Firma

ContentHouse

Stanowisko

Social Media Specialist

Wymagania

ContentHouse to agencja full service content marketing. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę content marketingową, począwszy od portali branded contentowych, w których się specjalizujemy, poprzez działania PR oraz zakup mediów, skończywszy na komunikacji w social media.

W najbliższym czasie będziemy rozbudowali nasz dział social media, w związku z czym szukamy osoby, która zajmie w naszej firmie stanowisko Social Media Specialist.

Chcielibyśmy, żeby osoba na tym stanowisku, mogła pochwalić się następującymi kompetencjami:

  • minimum roczne doświadczenie w branży interaktywnej przy projektach dotyczących działań w social media
  • znajomość panelu reklamowego Facebooka oraz umiejętność prowadzenia kampanii CPC
  • kreatywność, która w social media jest podstawą :)
  • lotny umysł, który pozwoli Ci reagować na nieprzewidziane sytuacje z szybkością Strusia Pędziwiatra
  • podstawowa znajomość html
  • podstawowa znajomość narzędzi do edycji grafiki
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym, bardzo mocnym atutem
  • znajomość minimum dwóch narzędzi analitycznych, np. Sotrender, Brand24, Monitori, SentiOne, NapoleonCat, itp.

Zakres obowiązków

  • obsługa kanałów social media naszych klientów, m.in. Facebook, Pinterest, Instagram, Twitter i ewentualnie Google+ jak jakiś klient to ostatnie od nas kupi albo dorzucimy w gratisie G+ :)
  • obsługa kampanii CPC za pomocą panelu reklamowego Facebooka
  • analiza kampanii oraz komunikacji za pomocą narzędzi analitycznych, jak Brand24, Sotrender czy SentiOne
  • współpraca z działem redakcyjnym w naszej agencji - budowanie synergii między komunikacją social media a portalami prowadzonymi dla klientów
  • współtworzenie strategii komunikacyjnych dla nowych klientów

Kontakt

praca@contenthouse.pl

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@contenthouse.pl. W tytule proszę wpisać: "Social Media Specialist - ogłoszenie SOCIALPRESS".

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Content House Sp. z o. o..
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rekrutacja potrwa do końca stycznia.

Adres

Podole 60, 30-394 Kraków