X

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Social Media Specialist

Firma

ContentHouse

Stanowisko

Wymagania

ContentHouse to agencja full service content marketing. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę content marketingową, począwszy od portali branded contentowych, w których się specjalizujemy, poprzez działania PR oraz zakup mediów, skończywszy na komunikacji w social media.

W najbliższym czasie będziemy rozbudowali nasz dział social media, w związku z czym szukamy osoby, która zajmie w naszej firmie stanowisko Social Media Specialist.

Chcielibyśmy, żeby osoba na tym stanowisku, mogła pochwalić się następującymi kompetencjami:

  • minimum roczne doświadczenie w branży interaktywnej przy projektach dotyczących działań w social media
  • znajomość panelu reklamowego Facebooka oraz umiejętność prowadzenia kampanii CPC
  • kreatywność, która w social media jest podstawą :)
  • lotny umysł, który pozwoli Ci reagować na nieprzewidziane sytuacje z szybkością Strusia Pędziwiatra
  • podstawowa znajomość html
  • podstawowa znajomość narzędzi do edycji grafiki
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym, bardzo mocnym atutem
  • znajomość minimum dwóch narzędzi analitycznych, np. Sotrender, Brand24, Monitori, SentiOne, NapoleonCat, itp.

Zakres obowiązków

  • obsługa kanałów social media naszych klientów, m.in. Facebook, Pinterest, Instagram, Twitter i ewentualnie Google+ jak jakiś klient to ostatnie od nas kupi albo dorzucimy w gratisie G+ :)
  • obsługa kampanii CPC za pomocą panelu reklamowego Facebooka
  • analiza kampanii oraz komunikacji za pomocą narzędzi analitycznych, jak Brand24, Sotrender czy SentiOne
  • współpraca z działem redakcyjnym w naszej agencji - budowanie synergii między komunikacją social media a portalami prowadzonymi dla klientów
  • współtworzenie strategii komunikacyjnych dla nowych klientów

Kontakt

[email protected]

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected] W tytule proszę wpisać: "Social Media Specialist - ogłoszenie SOCIALPRESS".

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Content House Sp. z o. o..
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rekrutacja potrwa do końca stycznia.

Adres

Podole 60, 30-394 Kraków