X

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

[oferta archiwalna] Specjalista ds. marketingu online / SEM/SEO

Wszystkie materiały w sekcji "Oferty pracy" to ogłoszenia publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

[oferta archiwalna]

Firma

"HOTEL PIASKOWY" S.C. Adam Zawisza, Marek Zawisza

Stanowisko

Specjalista ds. marketingu online / SEM/SEO

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w branży e-commerce
- dyspozycyjność czasową związaną z prowadzeniem profili non-stop
- wykształcenie wyższe (reklama, marketing, PR)
- znajomość jęz. Angielskiego
- doświadczenie w zarządzaniu kampaniami reklamowymi na Facebooku
- wiedza na temat dostępnych rozwiązań e-commerce i narzędzi analitycznych do mierzenia efektywności działań,
- znajomość funkcjonowania Marketing Automation,
- bardzo dobra znajomość taktyk z zakresu Content Marketingu, Social Media, Facebook Ads, Google Analytics, Google Adwords, SEO, SEM, kampanii internetowych, , Email marketing
- kreatywność, własna inicjatywa, dynamika w działaniu
- zaangażowanie i nastawienie na osiąganie wyników

Zakres obowiązków

- podejmowanie działań kreowania wizerunku w mediach społecznościowych (najlepiej poparte cyframi)
- wykorzystanie narzędzi do oceny skuteczności podejmowanych działań
- zarządzanie stroną internetową
- prowadzenie kampanii reklamowej w systemie Google Adwords + remarketing
- pozycjonowanie wynikowe serwisów internetowych
- kreowanie i koordynowanie strategii obecności firmy na forach internetowych, blogach itp.
- tworzenie materiałów marketingowych
- redagowanie wpisów wraz z przygotowaniem grafiki

Kontakt

kadry@hotelpiaskowy.pl

Dodatkowe informacje

Oferujemy :
- możliwość budowania ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
(Hotel Piaskowy zdobył nagrodę Traveller's Choice 2014 z serwisu TripAdvisor, otrzymał certyfikaty: Złoty Standard w Obsłudze Klienta, Polish Product w kategorii Hotel Roku oraz Firma Roku)
- umowę o pracę
- pracę w młodym zespole i w miłej atmosferze
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania cv oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: kadry@hotelpiaskowy.pl

Adres

Piechurów 3, 43-200 Pszczyna

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w branży e-commerce
– dyspozycyjność czasową związaną z prowadzeniem profili non-stop
– wykształcenie wyższe (reklama, marketing, PR)
– znajomość jęz. Angielskiego
– doświadczenie w zarządzaniu kampaniami reklamowymi na Facebooku
– wiedza na temat dostępnych rozwiązań e-commerce i narzędzi analitycznych do mierzenia efektywności działań,
– znajomość funkcjonowania Marketing Automation,
– bardzo dobra znajomość taktyk z zakresu Content Marketingu, Social Media, Facebook Ads, Google Analytics, Google Adwords, SEO, SEM, kampanii internetowych, , Email marketing
– kreatywność, własna inicjatywa, dynamika w działaniu
– zaangażowanie i nastawienie na osiąganie wyników