X

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Specjalista ds. sprzedaży reklamy

Firma

INFOR PL S.A.

Stanowisko

Wymagania

INFOR Biznes Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy INFOR PL,
wydawca największego dziennika gospodarczego Dziennik Gazeta Prawna,
w związku z poszerzeniem zespołu poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: IB.Reklama.03.2016
Oferujemy:
• atrakcyjne warunki pracy i system prowizyjny uzależniony od efektów pracy
• dużą samodzielność w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
• bogaty pakiet socjalny

Zakres obowiązków

Wybrana osoba odpowiadać będzie m.in. za:
• sprzedaż reklamy (papierowej i internetowej), eventów, debat, konferencji
• tworzenie ofert kampanii reklamowych, w tym projektów niestandardowych
• realizacja powierzonych planów sprzedażowych
• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowych (papierowej i internetowej)
• wiedza na temat rozwiązań reklamowych, w tym akcji specjalnych
• umiejętność przygotowania, prezentacji i negocjacji oferty
• profesjonalnego podejścia do obsługi klienta i rzetelnego wywiązywania się z uzgodnień
• motywacji, inicjatywy i przedsiębiorczości
• wysokiej kultury osobistej

Kontakt

[email protected]

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu i port folio z podanym w tytule numerem referencyjnym na adres:
Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach prowadzonych przez Grupę INFOR PL.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Adres

Okopowa 58/72, 01-043 Warszawa