X

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Stażysta do działu SEO

Firma

Absolvent.pl

Stanowisko

Wymagania

  • Potrafisz pisać i robisz to z wielką przyjemnością, może nawet prowadzisz swojego bloga,
  • Uważasz się za osobę kreatywną i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych,
  • Masz dobre oko do szczegółów - bez problemu wyłapiesz każdy błąd,
  • Jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna w pełnym wymiarze godzin,
  • Znasz zasady poprawnej polszczyzny,
  • Potrafisz zarządzać swoim czasem pracy,
  • Potrafisz realizować założone cele,
  • Jesteś osobą zmotywowaną, pozytywnie nastawioną i chcesz się rozwijać.

Zakres obowiązków

Jako Stażysta/tka SEO w Absolvent.pl będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Tworzenie i redagowanie unikatowych treści publikowanych na wszystkich stronach zarządzanych przez Grupę Absolvent.pl - głównie na Absolvent.pl,
  • Uzupełnianie informacji zawartych w naszych bazach danych,
  • Samodzielne wyszukiwanie i selekcjonowanie potrzebnych informacji,
  • Sprawdzanie, czy wszystko w naszych serwisach działa tak, jak powinno działać.

Kontakt

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • 3-miesięczny płatny staż w największej firmie zajmującej się tematyką rekrutacji studentów i absolwentów w Polsce, a w tym m.in. takich brandów jak: Absolvent Talent Days, Absolvent.pl, Absolvent Consulting, czy Stypendium z Wyboru,
  • Zdobycie bezcennego doświadczenia, które przyda się w przyszłości,
  • Możliwość rozwoju i zatrudnienia po zakończonym okresie stażowym,
  • Możliwość awansu do zespołu SEO Grupy Absolvent.pl,
  • Luźną atmosferę w pracy - nie jesteśmy korpo ;)

Adres

Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa

  • Masz dobre oko do szczegółów – bez problemu wyłapiesz każdy błąd,