[oferta archiwalna] Stażysta ds. PR i Nowych Mediów w ramach „Programu Rozwoju Ygreków”

Firma

Y - Consuting

Stażysta ds. PR i Nowych Mediów w ramach „Programu Rozwoju Ygreków”

Wymagania

• Chęć do nauki i pozytywne nastawienie
• Zainteresowanie tematyką marketingu internetowego
• Chęć rozwoju w obszarze marketingu i PR-u usług biznesowych
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• Komunikatywność i łatwość formułowania myśli
• Kreatywność
• Podstawowa wiedza o SEO/SEM/CMS
• Znajomości specyfiki social media (Facebook, GoldenLine, LinkedIn)
• Znajomość zagadnień związanych z web-usability, reklamą i PR w Internecie
• Doskonała znajomość Internetu
• Umiejętność obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Zakres obowiązków

Wsparcie zespołu w zakresie promocji wizerunku firmy
• Udział w opracowaniu strategii komunikacji w Internecie, w tym z wykorzystaniem mediów społecznościowych
• Prowadzenie działań wizerunkowych w obrębie social media
• Współpraca przy tworzeniu treści do newslettera i stron internetowych
• Aktualizacja baz danych i stron WWW
• Przygotowywanie materiałów promocyjnych i graficznych
• Redagowanie i publikacja treści na portalach branżowych
• Udział w tworzeniu publikacji internetowych

Kontakt

rekrutacja@yconsulting.pl

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań doradczych w zakresie spraw personalnych, budowy wizerunku i zwiększania efektywności organizacji,
a także procesami oceny i rozwoju kompetencji pracowników.

W ramach wewnętrznych struktur firmy prowadzimy autorski program rozwoju młodych talentów
- Program Rozwoju Ygreków. W trakcie programu umożliwiamy zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych – wskazując dobre praktyki w branży konsultingu i obszarze HRM, kształtujemy odpowiednią postawę zawodową, zwiększamy świadomość biznesową oraz rozwijamy wiedzę i umiejętności, m.in. organizowania własnej pracy. Nasi stażyści uczestniczą w wewnętrznych, dedykowanych szkoleniach oraz indywidualnym programie mentoringowym.

OFERUJEMY:
• 5-miesięczny staż w nowej, intensywnie rozwijającej się firmie doradczej we współpracy z wieloletnimi Konsultantami i doświadczonymi praktykami biznesu
• Możliwość pracy zdalnej w elastycznym wymiarze godzin
• Objęcie indywidualnym programem mentoringowym
• Uczestnictwo w realizowanych szkoleniach otwartych
• Możliwość stałej współpracy po zakończeniu stażu
• Uczestnictwo w tworzeniu nowej marki na rynku
• Rozwój umiejętności i zdobycie kwalifikacji
• Kształtowanie świadomości biznesowej
• Współpraca w młodym i ambitnym zespole
• Możliwość zdobycia bazowego i solidnego doświadczenia w obszarze budowania wizerunku biznesowego marki doradczej
• Stałe wsparcie w kreowaniu profesjonalnego wizerunku na rynku pracy oraz tworzeniu dokumentów aplikacyjnych
• Profesjonalne referencje

Adres

Sródmieście 15/1, 00-865 Warszawa