[oferta archiwalna] Stażysta / praktykant w dziale Redakcja i marketing

Firma

Jobs.pl S.A.

Stanowisko

Stażysta / praktykant w dziale Redakcja i marketing

Wymagania

• umiejętność poprawnego redagowania tekstów, „lekkość pióra”
• umiejętność wyszukiwania informacji w sieci
• dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office (Word, Excel, Power Point)
• student lub studentka
• dyspozycyjność w wymiarze min. 4-8 godzin dziennie
• komunikatywność i entuzjazm

Mile widziane:
• doświadczenie w redagowaniu tekstów (np. dla magazynów studenckich, portali internetowych, itp.)
• umiejętność tworzenia tekstów zgodnych z zasadami SEO
• znajomość prawa prasowego i prawa autorskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków

• pisanie artykułów i publikacja tekstów na portalach należących do Grupy JOBS.PL
• pozyskiwanie patronatów i współpraca w ramach promocji wydarzeń
• pozyskiwanie tekstów i prowadzenie współpracy redakcyjnej z innymi serwisami
• wsparcie działu marketingu w bieżących zadaniach
• publikowanie w mediach społecznościowych

Kontakt

marketing@jobs.pl

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• okazję do zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
• szansę na publikację własnych artykułów w mediach o bardzo szerokim zasięgu
• możliwość pracy z młodym i pełnym entuzjazmu zespołem
• prace na umowę o dzieło

Adres

Młyńska 5/3, 40-098 Katowice