[oferta archiwalna] Stażysta w obszarze doradztwa HR w ramach „Programu Rozwoju Ygreków”

Firma

Warszawa

Stażysta w obszarze doradztwa HR w ramach „Programu Rozwoju Ygreków”

Wymagania

• Chęć do nauki i pozytywne nastawienie
• Zainteresowanie tematyką zarządzania i rozwoju zasobów ludzkich
• Chęć rozwoju w obszarze konsultingu biznesowego i/lub zarządzania zasobami ludzkimi (HRM)
• Dokładność i staranność
• Komunikatywność; łatwość formułowania myśli
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy z bazami danych
• Umiejętność obsługi MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
• W trakcie studiów lub wykształcenie wyższe
• Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego

Zakres obowiązków

• Analiza rynku, współudział w projektach badawczych i współtworzenie raportów
• Opracowywanie materiałów związanych z realizowanymi projektami
• Administracja realizowanych procesów
• Wsparcie zespołu w zakresie organizacji i promocji wybranych projektów szkoleniowych i doradczych
• Aktualizacja baz danych i zestawień rynkowych
• Aktywność w mediach społecznościowych

Kontakt

rekrutacja@yconsulting.pl

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
6-miesięczny staż w nowej, intensywnie rozwijającej się firmie doradczej we współpracy z wieloletnimi Konsultantami i doświadczonymi praktykami biznesu
• Możliwość pracy zdalnej w elastycznym wymiarze godzin
• Objęcie indywidualnym programem mentoringowym
• Uczestnictwo w realizowanych szkoleniach otwartych
• Możliwość stałej współpracy po zakończeniu stażu
• Indywidualnie dopasowaną ścieżkę rozwoju kompetencji i kariery
• Uczestnictwo w tworzeniu nowej marki na rynku
• Rozwój umiejętności i zdobycie kwalifikacji
• Kształtowanie świadomości biznesowej
• Współpraca w młodym i ambitnym zespole
• Możliwość zdobycia bazowego i solidnego doświadczenia w obszarze doradztwa organizacyjnego i personalnego, a także rozwoju kompetencji osób zatrudnionych w biznesie
• Realnie motywujący system prowizyjny, w pełni uzależniony od udziału w realizowanych projektach
• Stałe wsparcie w kreowaniu profesjonalnego wizerunku na rynku pracy oraz tworzeniu dokumentów aplikacyjnych
• Profesjonalne referencje

Wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery w obszarze konsultingu HR prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym SHR/11/2014.

Mile widziany jest List Motywacyjny – wszystkie listy nie będące kopią kopii/szablonem przeczytamy.
Z chęcią przeczytamy o Twoich dotychczasowych sukcesach, o planach zawodowych i obszarach,
w których chcesz się rozwijać. Napisz nam, co uważasz za swój największy atut, czego chciałbyś się nauczyć i dlaczego to z Tobą powinniśmy podjąć współpracę.

Adres

Sródmieście 15/1, 00-865 miejscowosc