X

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

[oferta archiwalna] Trainee w Dziale Performance Marketingu

Wszystkie materiały w sekcji "Oferty pracy" to ogłoszenia publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

[oferta archiwalna]

Firma

Absolvent.pl

Stanowisko

Trainee w Dziale Performance Marketingu

Wymagania

  • masz min. podstawowe doświadczenie w marketingu,
  • szukasz miejsca, w którym możesz się wykazać i rozwijać swoje mocne strony,
  • w codziennej pracy charakteryzuje Cię: systematyczność, dokładność oraz nastawienie na osiągnięcie zamierzonego efektu,
  • znasz podstawowe zagadnienia związane z e-mail marketingiem, social mediami, analityką, a także innymi mediami,
  • umiesz myśleć analitycznie, sprawnie operujesz liczbami i statystykami,
  • jesteś nastawiony na rozwój, stale dążysz do podniesienia swoich kompetencji zawodowych,
  • cechuje Cię wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • zawsze szukasz innowacyjnych rozwiązań, wyróżnia Cię kreatywność,
  • jesteś otwarty na zmiany i gotowy na nowe wyzwania.

Zakres obowiązków

W Grupie Absolvent.pl będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Wsparcie Działu Performance Marketingu w prowadzeniu bieżących projektów i kampanii efektywnościowych (m.in. pozyskiwanie rejestracji, aplikacji, leadów),
  • Rozwój w obszarze działań e-mail marketingowych, marketing automation, web analytics czy też SEM, Social Media, RTB,
  • Przygotowywanie oraz analizowanie danych na potrzeby prowadzonych kampanii performance marketingowych,
  • Analizowanie danych rynkowych dla działu marketingu,
  • Tworzenie raportów i prezentacji.

Kontakt

Dodatkowe informacje

Oferujemy Ci:

  • Pracę, w której możesz rozwijać się tak szybko, jak rozwija się Grupa (a pozycja drugiej najszybciej rozwijającej się spółki w Polsce wg rankingu Deloitte Fast 50 w kategorii Rising Star świadczy o tym, że rozwijamy się w zawrotnym tempie),
  • Naukę od najlepszych z najlepszych, którzy pokażą Ci na czym polegają, jak działają oraz od czego zależy efektywność działań Performance Marketingowych i przez cały czas będą gotowi odpowiadać na wszystkie Twoje pytania,
  • Realny wpływ na działania firmy, satysfakcję z pracy i poczucie doceniania Twoich starań,
  • Możliwość współtworzenia Działu Marketingu w największej firmie wspierającej karierę studentów i absolwentów w Polsce, a w tym m.in. pracę przy takich brandach jak: Absolvent Talent Days, Absolvent.pl, Absolvent Consulting, CodeEurope.pl czy Stypendium z Wyboru,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zgodne z Twoimi kompetencjami.

W zamian za zaangażowanie oraz efektywność w ciągu 12 miesięcy możesz:

    • awansować - pokaż nam, że chcesz i potrafisz, a my damy Ci możliwość dalszego rozwoju w ramach ścieżki kariery w strukturach Działu Performance Marketingu,
    • stać się odpowiedzialny za jeden z kanałów Performance Marketingu i tym samym wpływać na jeszcze lepsze efekty pracy firmy,
    • wziąć udział w planowaniu strategii Grupy Absolvent.pl - liczymy się ze zdaniem każdego pracownika, chętnie słuchamy wszystkich pomysłów, a te najlepsze realizujemy.

Aplikuj wyłącznie za pośrednictwem linku rekrutacyjnego: https://goo.gl/nfeM7P

Adres

Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa