X

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

[oferta archiwalna] Web Developer

Wszystkie materiały w sekcji "Oferty pracy" to ogłoszenia publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

[oferta archiwalna]

Firma

Quellio Sp. z o.o.

Stanowisko

Web Developer

Wymagania

Programowanie to dla Ciebie więcej niż praca? Bardzo dobrze się składa! Wypłyń z nami w rejs po oceanie ciekawych projektów!

Studio 102 poszerza swoją flotę o kolejne jednostki. Frachtowiec o nazwie Quellio szuka właśnie utalentowanego Web Developera do swojej załogi. Bez obawy, do Twoich obowiązków na pewno nie będzie należało mycie pokładu czy też wachty na bocianim gnieździe. Będziesz za to miał szansę realizować kreatywne zadania i rozwinąć skrzydła na nowe horyzonty technologii informatycznych.

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:

wybór technologii potrzebnych do realizacji projektu,
tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych,
implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML5/CSS3/JavaScript,
integracja rozwiązań webowych z systemami CMS.
Co będzie niezbędne w Twojej pracy:

co najmniej roczne doświadczenie,
znajomość HTML5, CSS3, PHP, JavaScript, JQuery,
doświadczenie w projektowaniu i implementacji responsywnych aplikacji webowych (RWD),
umiejętność projektowania i dostarczania rozwiązań w ściśle określonym harmonogramie,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
znajomość systemów kontroli wersji GIT/Mercurial,
odpowiedzialność oraz umiejętność zarządzania czasem,
samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
Mile widziane byłyby:

znajomość trendów na rynku aplikacji webowych,
znajomość frameworków front-endowych (m.in. Bootstrap),
doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze Wordpress’a i jego wtyczek,
znajomość innych systemów zarządzania treścią.
Zainteresowany? Nie zwlekaj, przekonaj się sam, jak wygląda dobra atmosfera na naszym pokładzie!

Kontakt

job@quellio.com

Dodatkowe informacje

www.quellio.com

Adres

Wielkokacka 15, 81-611 Gdynia