X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nie zawsze chodzi o to, by było najtaniej

W polskich sklepach internetowych panuje przekonanie, że konkurowanie najniższymi cenami jest najlepszą możliwą strategią na wyprzedzenie konkurencji. Nie należy jednak zapominać o takich rzeczach, jak jakość produktów, ich unikalność czy szybka dostawa.

WINIARY po raz 10 edukuje młodzież o zdrowym odżywianiu

Program WINIARY „Gotuj Się Na Zmiany” to kampania edukacyjna dla dzieci i młodzieży, która ma na celu poprawienie nawyków żywieniowych uczniów szkół podstawowych w wieku 12-15 lat. Organizacją i promocją programu zajmują się: NAV agency, Mint Media oraz Clue PR.

Internet rzeczy zadba o bezpieczeństwo w trakcie wakacji

Spośród osób wybierających się na wakacje 70 proc. Polaków pozostanie w kraju. 63 proc. z nich zorganizuje wakacje na własną rękę. Jak zadbać w tym czasie o bezpieczeństwo? W wielu przypadkach wystarczy technologia, czyli smartfon, aplikacja i… inteligentny zamek.

Internet Rzeczy, AI, aplikacje dla nadawców i adresatów

Mimo globalnej pandemii i utrudnień w łańcuchach dostaw, międzynarodowe przesyłki wysyłane z DHL Express wciąż trafiają do przedsiębiorców, szpitali i konsumentów na terenie 220 krajów i terytoriów. Pomagają im w tym między innymi technologie, które optymalizują procesy sortowania czy doręczania.

2020 decydującym rokiem dla automatyzacji

• McKinsey Global Survey podaje, że wszystkie branże wdrażają lub planują wdrożyć technologie automatyzacji.
• W 57 proc. organizacji automatyzacja procesów jest rozpoczęta w przynajmniej jednej jednostce biznesowej lub obszarze działalności .
• Automatyzacja może zwiększyć tempo globalnego wzrostu produktywności na poziomie od 0,8 do nawet 1,4 proc.

Jak przyspieszyć transformację cyfrową w Europie?

• W Europie tylko ok. 5 proc. producentów z sukcesem wdraża cyfrowe rozwiązania.
• W Azji i Pacyfiku aż 19 proc.
• Europa potrzebuje silnej i proaktywnej polityki gospodarczej.
• Transformacja cyfrowa może być szybsza.
• O przyszłości europejskiego przemysłu i energetyki dyskutowali eksperci z całej Europy podczas 12. Forum Gospodarczego Time w Warszawie.