X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

„Kobieta w Biznesie” podbija Warszawę

Kolejna odsłona projektu „Kobieta w Biznesie” odbędzie się w Warszawie. Już 23 lutego uczestnicy spotkają się w Digital Knowledge Village, aby porozmawiać o rozwoju zawodowym oraz nowych trendach w marketingu z najlepszymi specjalistami w tej branży.

Grupa PSB poszerza współpracę z ContentHouse

Po niemal rocznej współpracy z agencją ContentHouse, Grupa PSB rozszerza umowę dotyczącą działań z zakresu digital marketingu. Od stycznia ContentHouse kompleksowo obsługuje social media marek w Grupie PSB oraz odpowiada za prowadzenie działań content brandowych i mediowych w internecie.

„Kobiety w Biznesie” rozpoczynają kolejny rok spotkań

Wieczór, krakowski Kazimierz i ponad sto kobiet, które dbają o swój biznesowy rozwój. Tak właśnie wyglądało spotkanie inaugurujące rok 2017 w projekcie „Kobieta w Biznesie”. Specjalnym gościem tego wydarzenia była Klaudia Pingot, znana szerszej publiczności jako autorka książki „SpecBabka”.

Wiktor Orzeł awansuje w ContentHouse

Wiktor Orzeł awansował w strukturach agencji full service content marketingowej ContentHouse na stanowisko Content Managera. W ramach stanowiska będzie odpowiedzialny za zarządzanie redakcjami portali firmowych i e-magazynów.

ContentHouse z nowym PR Managerem

Od początku lipca funkcję PR Managera w ContentHouse przejął Michał Grzebyk. Będzie odpowiadał za realizację projektów PR-owych dla klientów, a także działania wizerunkowe dla agencji.

Rebranding Wydawnictwa MT Biznes

Wydawnictwo MT Biznes, które właśnie obchodzi 15-lecie swojego istnienia, wprowadziło nową identyfikację wizualną, odświeżając wizerunek.

Biznes bez przeszkód

ContentHouse rozpoczyna współpracę z firmą A-trybut, tworząc serwis niwelujący bariery zatrudnienia osób niepełnosprawnych.