X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Agata Malinowska i Monika Hoja w Grupie Open Mobi

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Agata Malinowska i Monika Hoja

reklama


Agata Malinowska, obecnie Social Paid Specialist w Grupie Open Mobi, z branżą marketingu związana jest od 2013 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach marketingowych oraz po stronie klienta. Pracowała dla polskich oraz globalnych marek z branż: FMCG, beauty, travel, farmacja, finanse oraz bankowość. Zajmowała się zarówno budowaniem contentu, prowadzeniem kampanii w mediach społecznościowych, jak i tworzeniem strategii, SEO oraz zarządzaniem relacjami z klientami (CRM).

Monika Hoja, Social Media Manager, odpowiada za strategię i realizację działań Grupy Open Mobi na Facebooku oraz LinkedInie, dla wszystkich marek własnych agencji. Komunikacją z wykorzystaniem social media zajmuje się od ponad 7 lat. Poprzednio prowadziła kanały socialowe marek z branży beauty & fashion, m.in. NEAUVIA, ITP S.A, Royal Collection oraz klinik medycyny estetycznej. Ukończyła Szkołę Mistrzów Reklamy, a także grafikę komputerową na WSiF.