X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Newsroom

VMLY&R na 4. miejscu zestawienia najbardziej kreatywnych sieci dekady według Cannes Lions

Podczas trwającego w dniach 22-26 czerwca festiwalu Cannes Lions Live – wirtualnej platformy wymiany wiedzy, inspiracji i doświadczeń – VMLY&R została wyróżniona tytułem "Network of the Decade" w raporcie "Lions Creativity Report of the Decade". Holdingiem dekady został WPP. Dodatkowo, pięć biur VMLY&R zostało wyróżnonych w zestawieniu top 10 regionalnych agencji dziesięciolecia.

Akademia Marketingu nagrodzona Medalem Europejskim 2020!

Organizacja pracodawców prywatnych Business Centre Club po raz kolejny nagrodziła najbardziej innowacyjne firmy w kraju. Laureatem tegorocznego konkursu Medal Europejski została Akademia Marketingu, edukacyjny program wspierający działania marketerów w całej Polsce.

Media Group z dyrektorem ds. digitalu

Aldona Racławska objęła nowoutworzone stanowisko Digital and Communication Director w domu mediowym Media Group. Będzie odpowiadać za doradztwo strategiczne dla kluczowych klientów w obszarze komunikacji cyfrowej, wsparcie oraz dalszy rozwój działu mediów cyfrowych.

#LubellaŁączy – zgotuj sobie obiad z influencerem

Marka Lubella, należąca do koncernu Maspex, wraz z agencją VMLY&R zachęca do pozostania w domach, jednocześnie ciesząc się smakiem wspólnego gotowania. W projekcie biorą udział najpopularniejsi polscy influencerzy. Za pomocą Instagrama od początku maja zachęcają Polaków do poznawania nowych przepisów oraz wspólnego gotowania w czasie kwarantanny, nie tracąc przy tym największej wartości posiłków – wspólnego celebrowania kulinarnych momentów.

PR w branży FinTech – jak robić to dobrze?

Branża FinTech, czyli technologie finansowe z każdym rokiem rośnie w siłę. Światowy sektor fintech wart jest już ponad 187 miliardów dolarów, a wartość całego rynku finansowego na świecie w 2022 roku szacuje się na ponad 26,5 bilionów dolarów. Ważnym czynnikiem rozwoju branży jest jej integracja i wspólne inicjatywy na przykład banków i startupów na rzecz promocji technologii finansowych. Nie bez znaczenia pozostają działania PR i marketingowe.

Internet Rzeczy, AI, aplikacje dla nadawców i adresatów

Mimo globalnej pandemii i utrudnień w łańcuchach dostaw, międzynarodowe przesyłki wysyłane z DHL Express wciąż trafiają do przedsiębiorców, szpitali i konsumentów na terenie 220 krajów i terytoriów. Pomagają im w tym między innymi technologie, które optymalizują procesy sortowania czy doręczania.

Michał Grzebyk awansuje na stanowisko Head of PR & Content Marketing

Agencja ContentHouse rozwija dział PR & Content Marketing i planuje poszerzenie swoich kompetencji w zakresie wyspecjalizowanego content marketingu, m.in. dla branży medycznej i przemysłowej. Za te działania odpowiadać będzie Michał Grzebyk, który awansował w strukturze, zajmując stanowisko Head of PR & Content Marketing.

Narzędzia wspierające zdalne badania UX

Sytuacja związana z koronawirusem zmusiła większość firm do przejścia na zdalny tryb pracy. Dotyczy to również badań z użytkownikami. Choć badacze cenią sobie bezpośredni kontakt z respondentami, nietypowe warunki sprawiły, że aplikacje do badań na odległość stały się kluczowym narzędziem.