X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Newsroom

Zmiany w dziale influencerskim VMLY&R

Rafał Nalewajski, dotychczas influencer lead, awansował na stanowisko influencer group head. Emil Cichoński, wcześniej influencer executive awansował na pozycję influencer lead. Stanowisko to objęła także Małgorzata Słychań, która dołączyła do VMLY&R w grudniu 2021 roku. Do działu influencerskiego przeszła także Marika Chys (wcześniej związana z działem mediowym VMLY&R).

Gazeta.pl już po raz czwarty gra dla WOŚP #JedenDzieńDłużej

Przed nami jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gazeta.pl po raz kolejny zagra dla WOŚP w ramach projektu #JedenDzieńDłużej. Podczas akcji na stronach portalu pojawiać się będą materiały redakcyjne o aukcjach przedmiotów od polityków, gwiazd i artystów, z których dochód przekazany zostanie na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Zonda otrzymuje licencję w Kanadzie jako pierwsza europejska giełda kryptowalut

20.01.2022 – Zonda, jedna z największych europejskich giełd walut cyfrowych z ponad milionem aktywnych użytkowników, ogłosiła dziś, że stała się pierwszą europejską giełdą kryptowalut, która otrzymała licencję na działanie w Kanadzie. Wejście giełdy kryptowalut na nowy kontynent to naturalny krok, wynikający z realizacji strategii globalnej ekspansji.

Gramy w jednej drużynie! – Pasibus wspiera WOŚP

Food truck na prywatnej imprezie, burgerowa uczta bez limitów i zestawy gadżetów – to aukcje, które w tym roku przygotowała kultowa sieć burgerowni Pasibus z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Charytatywne licytacje Pasibusa w serwisie Allegro.pl potrwają do czwartku, 27 stycznia br.

„GwiazDom” – nowy format rozrywkowy Gazeta.pl

Gazeta.pl od dawna wyznacza trendy w rozwoju form wideo na polskim rynku online. Od 18 stycznia 2022 r. na stronie głównej portalu oraz w serwisie Kobieta.Gazeta.pl prezentowany będzie nowy program „GwiazDom”, w którym znane osoby zaproszą widzów do swoich domów. Program poprowadzi dziennikarka Kobieta.Gazeta.pl Agnieszka Matracka.

Filip Trusz nowym zastępcą redaktora naczelnego Moto.pl

Filip Trusz awansował na stanowisko zastępcy redaktora naczelnego Moto.pl ds. kontentu. Od stycznia 2022 r. kieruje on codzienną pracą redaktorów serwisu, czuwa nad tworzeniem treści oraz zarządza newsroomem i terminami publikacji materiałów.

"Holiday Trends Report", czyli co czeka commerce nie tylko w grudniu

Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia i Sylwester – grudzień to tradycyjnie okres wzmożonych zakupów. I pomimo tego, że sprzedaż tradycyjna wciąż jest kluczowa dla wiodących producentów, a sklepy fizyczne odgrywają ważną rolę w procesach decyzyjnych konsumentów, to handel online rośnie i rósł będzie. Szacunki mówią globalnie o rynku wartym ponad 5 bilionów dolarów w 2022 roku. Jest zatem o co się bić, szczególnie dla firm o zasięgu międzynarodowym.

Styczniowe nowości w Radiu TOK FM

Już od najbliższej niedzieli, 16 stycznia 2022 r. Anna Piekutowska na stałe prowadzić będzie niedzielną audycję "Poranek Radia TOK FM". Oprócz tego zmienią się godziny nadawania lubianych przez słuchaczy programów "Dobra terapia", "Sprawy różne" oraz "Biuletyn rewolucyjny".

Szwedzki Clar nowym właścicielem Loando

Z końcem grudnia 2021 roku Grupa Loando, lider pośrednictwa finansowego online, został zakupiony przez szwedzką firmę Clar Group. Nowy, strategiczny inwestor zapewni polskiej Spółce dalszy dynamiczny rozwój zarówno na rodzimym rynku jak i za granicą. Dotychczasowi właściciele Loando – Tymon Zastrzeżyński i Maciej Suwik nadal zarządzać będą Spółką
i wspierać Clar Group w rozwoju projektu.