X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Newsroom

Poradnik Senuto – jak zoptymalizować stronę pod urządzenia mobilne?

business-2082639_1280

Google poinformował na swoim oficjalnym blogu o stopniowym migrowaniu witryn do indeksu mobilnego. Oznacza to, że wyniki wyszukiwania organicznego zostaną z czasem ujednolicone na wszystkich urządzeniach w oparciu o Mobile-First Index. Jak poprawnie zoptymalizować stronę pod różne urządzenia i czym jest Mobile-First Index? Na te pytania odpowiada Joanna Pierzynka, Specjalistka SEO HF Media.

Efektywne kampanie AdWords z Senuto

office-625892_1920

Kampanie AdWords są nieodłącznym elementem strategii marketingowej większości marek. Często jednak marketerzy prowadzą działania, których wyniki są nie do końca zadowalające. Co zrobić, aby prowadzone przez nas kampanie AdWords były efektywne? Jak w tym procesie wykorzystać poszczególne narzędzia Senuto?

Młodzi Polacy przestają korzystać z Facebooka?

Z Facebooka korzysta obecnie (czerwiec 2018) ponad 16 milionów Polaków w wieku 13+. Oznacza to, że w ciągu roku serwis zdobył 8% nowych użytkowników. W tym samym czasie Instagram, również należący do Facebooka, zanotował w naszym kraju wzrost o 47% – z 4,2 miliona do 6,2 miliona. Analiza demograficzna osób aktywnie korzystających z Facebooka pokazuje jednak ciekawe zjawisko – spadek liczby użytkowników wśród najmłodszych.

8 aplikacji mobilnych na wakacje

8-aplikacji-mobilnych-na-wakacje

Wniosek urlopowy zatwierdzony w kadrach? Autoresponder ustawiony na służbowej skrzynce? Walizka spakowana? No to możemy ruszać na wakacje. Zanim jednak udasz się na zasłużony odpoczynek, zobacz nasz przegląd aplikacji, które warto mieć na swoim smartfonie przed wyjazdem na urlop. W odróżnieniu od bagażu, nie zajmują dużo miejsca.

Digital i luksus – gwarancja sukcesu

luis

Reklama luksusowa na dobre przeniosła się do mediów cyfrowych. Zgodnie z danymi opublikowanymi przez Zenith, w tym roku w Internecie pojawi się o 33% więcej reklam premium w stosunku do 2017. Jak będzie wyglądać luksus online w przyszłości? O tym Marcin Rupiński, CEO Royal Ad.

VML Poland Sieciową Agencją Interaktywną Roku

VML_Poland_Sieciowa_Agencja_Interaktywna_Roku_01

Wczoraj podczas uroczystej gali redakcja "Media & Marketing Polska" uhonorowała najlepsze agencje interaktywne i marketingu zintegrowanego. Wyłoniono także zwycięzców konkursu Golden Arrow. Tytuł Sieciowej Agencji Interaktywnej Roku trafił w ręce VML Poland.

Powroty i zmiany w VML Poland

Loedl__Banaszewski__Majewski_VML_Poland

Michał Banaszewski, dotychczas New Business Director, obejmuje stanowisko Chief Business Officer. Do agencji po ponad rocznej przerwie wracają Paweł Loedl i Łukasz Majewski.

Przyszłość modelu programmatic po RODO

Programmatic_YieldRiser

Podstawą zakupu mediów w modelu programmatic jest precyzyjne targetowanie. Jednak nowe przepisy, które narzuca RODO powodują szerokie ograniczenie dostępu do danych użytkowników. Czy zmiany których jesteśmy świadkami to szansa czy zagrożenie dla branży?